Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők! Nektek fogyás után...

Nők! Nektek fogyás után kisebb lett a melletek?

Figyelt kérdés

Ha igen,

-akkor hanyas kosárról/körméretről hanyasra.

-megereszkedés lett?

-striák ha voltak megmaradtak?

-hány kilót fogytatok?

-hamar vagy később volt látható a változás?

-hány éves vagy? (Elég a korosztály)

-a hátfájdalom elmúlt?



szept. 9. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

65 > 54. Nem tudom a méretemet már, mivel gyakorlatilag nem kell melltartót viselnem - VÉGRE.


A pólóim nem "átlátszóak", hanem normális anyagúak, nem üt át a bimbó, semmi, cserébe sokkal kényelmesebb az élet.

Elegánsabb ruhából is bőven tudok olyat választani, ami alá nem kell melltartó, mert van benne pl plusz egy réteg.

szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

30-as korosztály vagyok, nem lettek striák, a hátam meg eleve fáj gerincferdülés miatt. Nem ereszkedett meg.


#11

szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

11

Ugye mennyivel jobb az élet melltartó nélkül? :D Én már vagy 4 éve nem hordok egyáltalán. :) Időnként átüt a bimbó formája, de nem érdekel...

szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
20 kilót fogytam terhesség és szopi után, kisebb lett egy nagyon picit a mellem, de nem nagyon. A titok a jó sok, nagy súllyal végzett mellizom gyakorlat.
szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
80%
54 kgval 70 A volt, most 62 kg-val 70 E..... fene tudja hogyan. (171 cm)
szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
53%

A méretet nem tudom, de nekem nagyon nagy és zavaró méretű volt. Fogyás után pedig olyan kicsi lett hogy nem is látszik szinte hogy van (én mondjuk direkt ezt a méretet akartam elérni)


Kb 15 kg körül fogyhattam. Nekem egy héten belül már észrevehető volt mert nagyon dagadt voltam.


Most jelenleg 166 cm vagyok s 55 kg akkoriban még alacsonyabb voltam s 65 kg körül.

szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Igen. 75 C-ből lett egy gyenge 75 B, bár nem sokat fogytam. (Kb.8 kilót)
szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Utolsó vagyok, kimaradt, hogy volt egy enyhe megereszkedés, pedig 18 voltam. Striák ott nincsenek, csak a külső combomon. Sportolok és sokat iszok, ez sajnos genetika..
szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem 90C-ről 75B. 20 kiló fogyás és persze, megereszkedett rendesen. Striák nincsenek, ennyi pozitívum van. Valószínűleg genetika, anyukám hasa két szülés után is olyan, mintha sosem lett volna terhes.
szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen... :(

95F sima -> 80B pushup

nagyon megereszkedett és ez nagyon megvisel, lóg mint az állat, ja.

striák voltak, ami furcsa, hogy több lett.. narancsbőr nincs.

életmód váltással fogytam le lassan, két év alatt 20 kilót, 96-ról 75-re, 180 magas vagyok, sportolok napi szinten. a karomon is lóg a bőr. máshol nem.

24 éves vagyok, de már egy éve változatlan a súlyom és a helyzet, nem hiszem, hogy változni fog. végig ittam kollagén port, ettem kollagén kapszulát és használtam kollagén krémet, valamint hideg-meleg zuhanyoztam, mediterrán étrendet követek, sok vizet ittam. ezekre figyelj , és ha jók a kötőszöveteid, nem úgy mint nekem, akkor jók az esélyeid, hogy nem lesz gond. inspiráció: van egy baratnőm, más alkat, más genetika, más kötőszövet, 90ről 55-re, egy éven belül, nem lóg a melle és nem is nagyon lett kisebb!!! ő kb 160 cm.

hátam előtte is fájt, most is fáj

szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!