Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lányom 21 évesen 99 kilós...

A lányom 21 évesen 99 kilós 176 centihez. Ez a testsúly egészségtelennek számít már vagy csak egy kicsit túlsúlyos ? Mennyi lenne az ideális testsúlya kb és hogyan tudnám elérni hogy fogyjon?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 09:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20, aha, anyád tömte a szádba a plusz kalóriákat, igaz? HAgyjuk már...
tegnapelőtt 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Szülőként valószínűleg vastagon benne van a kezed, hogy ide jutott"

A szülőknek mindig van felelősségük, de ez a kijelentés erős. Egyetemista koromban azért híztam el, mert keveset mozogtam, és rohadt sokat ettem. ÉN mozogtam keveset, és ÉN ettem rohadt sokat, nem a szüleim. Ők csak abban voltak felelősek, hogy nem szóltak rám, hogy vegyek vissza a kajából, mert kövéredek.

tegnapelőtt 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21

Szar példa, szar kaják, hozzá nem értés, szar szokások...

(+ gyerekként mindenhez "edd meg a kurwa kenyeret is, ne pazarolj"... "Addig nem állsz fel, amíg nem üres a tányér"...) A szar szokások sajnos beleégnek az emberbe.


Azóta nem ettem pl krumplis tésztát, meg sok más egyebet, amiktől mai napig a belem fordul ki...


(És pl én nem kényszerítek a gyerekeimre olyat, amit a macskám elé sem tennék.)

tegnapelőtt 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Érdekes, én fogyókúra alatt is ettem kenyeret is meg krumplis tésztát is...

Takán nem kellett volna két adagot zabálnod.

tegnapelőtt 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egyél, én megutáltam...


Valóban nem kellett volna, még felet sem, csak kötelező volt, mert mindig ment a fillérezgetés, "Nem dobunk ki semmit, meg kell enni", stb.

Akkor is, ha már jött volna visszafelé.

Meg kenyeret a rántott húshoz, a krumplihoz, meg minden foshoz.


Örültem, mikor ebből kikerültem, hogy nem kell mások beteg megrögzöttségeivel élni együtt.

tegnapelőtt 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Te főzöl rá? Mert akkor főzhetsz több zöldséggel, kevesebb zsiradékkal, kevesebb gyors szénhirtáttal, sütemény helyett lehet gyümölcs. Próbáljátok ki ti a bulgurt.


Ha nem te főzöl rá, akkor ne célozgass a súlyára, esetleg 1x vesd fel neki kettesben, hogyha magánorvosra lenne szüksége, akkor szívesen besegítesz anyagilag.

tegnapelőtt 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az EXTRÉM dagadt pl a testvérem, aki 155 cm és 130 kg - azaz LEGALÁBB 60-70 kg túlsúlya van!

A szóbal forgó lány még CSAK elhízott, a 20-25 kg még nem extrém.

tegnapelőtt 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!