Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lányom 21 évesen 99 kilós...

A lányom 21 évesen 99 kilós 176 centihez. Ez a testsúly egészségtelennek számít már vagy csak egy kicsit túlsúlyos ? Mennyi lenne az ideális testsúlya kb és hogyan tudnám elérni hogy fogyjon?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 09:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tápláld egészsegesen. Hétvégente menjetek kirándulni vagy mást mozogjatok pl filmezés helyett. Kiserletezzetek uj izekkel ako zoodsegekben gazdag
tegnapelőtt 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
5-ös: ha a lány sportoló lenne, nem itt kellene rákérdezni, hogy mennyire van elhízva
tegnapelőtt 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Sok.

A megoldás a kalóriaminusz, még mindig.

tegnapelőtt 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem kicsit túlsúlyos, hanem baromi dagadt.
tegnapelőtt 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%
Extrém túlsúlyos. Lehet, hogy jól érzi magát, de pár éven belül komoly problémái lesznek. Mond meg neki, hogy ha nem tesz ellene és lerobban, nem fogod ápolni. Abba kellene hagyni a zabálást és mozogni kell.
tegnapelőtt 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
25%
Hogy lenne már kicsit túlsúlyos...? Bolond vagy?
tegnapelőtt 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell lepontozni azokat, akik az igazat mondják? Tényleg extrém dagadt a csaj, ezen nincs mit szépíteni. Lehet itt píszískedni, hogy molett, meg kerekded, teltkarcsú, de a lényeg akkor is az, hogy nem egészséges a súlya.
tegnapelőtt 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%
Azért a 20-25 kg még nem extrém dagadtság. Igen, elhízott, ez tény, de azért nem extrémen. Szarul hanzik a 99 kg, de 176 cm magas.
tegnapelőtt 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kár a szavakon rugózni, mert ezek nem szakmai fogalmak. Kinek mi a kicsi, sok, extrém, egészségtelen (stb.).

A tényeket vizsgálva a lányodon 21-22 kg felesleg lehet. Ez fiziológiailag problémás, ha pedig fokozódik, az még inkább. Életmódváltás, helyes táplálkozási szokások kialakítása, kalóriamenedzsment.

tegnapelőtt 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szülőként valószínűleg vastagon benne van a kezed, hogy ide jutott.

Nem most kéne ezen gondolkodni.


Nekem is tönkre lett vágva a fiatalkorom a túlsúly miatt.

21 évesen költöztem el otthonról, mikor az első gyerekem született. Érdekes, ahogy külön költöztem, le tudtam fogyni normál súlyra, ráadásul szülés után...🤔

tegnapelőtt 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!