Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le így, mennyit...

Hogyan fogyjak le így, mennyit kéne mozognom?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek enni, ami mostmár azért meg is látszik sajnos. Mindig vékony voltam, szülés után is, de 1 éve elkezdtem meghízni újra. 10 kg jött fel rám, ami lehet másnak nem feltűnő (175 cm és 73 kg vagyok most, de 63 kg-al éreztem jól magam)

Valamilyen szinten tudom tartani magam, pl. hogy ne egyek péksütit, ne igyak cukrosat. De teljesen új életmódot nem szeretnék táplálkozásban ahhoz, hogy visszafogyjak, tehát szeretnék megenni egy jó bundáskenyeret néha reggelire, egy csokit napközben stb. Imádok enni. Mennyit és mit kellene mozognom egy nap, hogy ne kelljen drasztikusan változtatnom az étkezési szokásaimon és visszafogyjak 1 év alatt 63 kg-ra?


szept. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

A mennyiségeket kell csökkenteni. Mindent lehet vegyesen csak kevesebbet.


Nizogni bármit ami legalább kozepesen megterhelo es heti 2 alkalommal min 60 percig tart

szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ahhoz, hogy 10 kg-ot leadj egy év alatt, napi 220 kalória deficitet kell elérned, amit kis adagokkal és mozgással kombinálhatsz. Heti 3-4 alkalommal 30-60 perc közepes intenzitású edzés (pl. séta, biciklizés) elegendő lehet. Ne vonj meg mindent magadtól, de figyelj az adagokra, és tartsd a 80/20 szabályt: 80%-ban egészségesen, 20%-ban élvezheted a kedvenc ételeidet.
szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondanám azt, hogy biciklizz naponta 2 órát ha utálod.

Olyan mozgásformát válassz amit szeretsz, különben úgyis feladod.

Ha nem akarsz kevesebbet enni akkor bármit is választasz, egy életen át csinálnod kell, hacsak nem akarsz visszahízni.


Egyébként egyet értek az első válaszolóval. Nem a bundáskenyérrel van a baj, hanem azzal, ha az egyik zsíros és tápanyagszegény kaját követi a másik.

Már az sokat segítene ha pl beterveznéd a napod és az ilyen ételeket követné egy picit egészségesebb és tápanyagdúsabb kaja.

szept. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a mozgás nem lesz elég, mindenképp változtatni kell az étkezéseden. Én miután letettem a cigit, elkezdtem össze vissza zabálni, nassolni. S hiába sportoltam rengeteget (heti átlag 200 km bringa, plusz napi 3 óra kutyaséta), mégis felszedtem 1 év alatt 8 kilót, amit végül csak életmódváltással tudtam leadni.

És az is kicsit tévút hogy bármit ehetsz csak keveset. Persze, ehetsz. De ha nem olyan ételeket eszel amik jól lakatnak, amikben megfelelő tápanyagok vannak, amiktől sokáig nem vagy éhes, akkor nem fog menni, hosszú távon semmiképp sem fogod tudni tartani.

szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!