Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek türelmesebb ?

Hogyan legyek türelmesebb ?

Figyelt kérdés
Már lassan egy fél éve kezdtem el lefogyni, azóta majdnem 25 kg lement. Most viszont nyilván nem megy már olyan gyorsan. Hogyan lehetnék türelmesebb? Mert így csak nehezen telnek a napok, hogy állandóan ezen jár az agyam.

aug. 19. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a bajod, hát akkor ne csináld. :) Végezd a dolgod, foglald el magad és kész. Le kell szarni az egészet. Én gyúrok és híznék, eleinte azon görcsöltem, hogy jöjjön már a kiló, mert nagyon sovány voltam. Jó ideje már csak edzek és eszek amikor jól esik, néha picit lustább vagyok, akkor visszafogyok, de végül mindig összeszedem magam, és így tudok tartani egy testalkatot. Csinálom és kész, nem foglalkozok úgy különösen vele. Ha ennyit fogytál, akkor neked már ez úgyis egy rutin, nem szükséges rajta gondolokodnod. Egyébként gratulálok, ügyes vagy, így tovább. :)
aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne járjon állandóan ezen az agyad. Amikor ezen jarna az agyad, menj el setalni vagy keress hobbit
aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem segít az, hogy nem mindig bent ülök a lakásban, nem kattogok az evésen. Rólam is nagyon sok súly lement, így aktívabb és tevékenyebb lettem. Kerti munkák, házfelújítás. Nő létemre vakolok, falazok, festek. Télen meg ott van a hobbim, ami benti dolog ugyan, de órákra leköt. A lényeg, hogy ne legyen időd agyalni.
aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Majd valahogy lefoglalom magam, pl sporttal vagy takarítással. Az remélem beválik :)

aug. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!