Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a fogyást kicsit...

Hogy tudnám a fogyást kicsit meggyorsítani?

Figyelt kérdés

Lassabban megy a fogyásom mostanában. Kevesebb eredménnyel pedig nagyon frusztráló a dolog. Mit tehetnék, hogy egy héten meglegyen a -1kg ne csak mondjuk a fele, mert ez kissé elkeserít engem. Olyan érzés mintha sosem tudnám elérni azt amit szeretnék :(

Nő vagyok, majdnem 18 éves és kb 25kg szeretnék még lefogyni.



aug. 19. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Heti 0,5 kg (sajnos) teljesen normális ütem. Eleinte többet fogysz, mert

- nagyobb a kiinduló súly

- az első napokban vizet vesztesz

Utána viszont szerencsésnek mondhatod magad, ha hosszabb távon tudod hozni a 0,5 kg/hetet.

aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Heti fél kg-mal 25 kg az egy év. Tudom, hogy 18 évesen ez rém hosszúnak tűnik, de nem érdemes siettetni. Utána még legalább 60 évig meg akarod majd tartani az eredményt, és gyorsabb fogyás esetén ez nehezebb.
aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a kalóriadeficit mértéke tudja gyorsítani (vagy lassítani) a fogyás tempóját, de nem jó a túl nagy deficit. Tavaly diétáztam én is fél évig, voltak hetek, mikor csak fél kiló ment le, pláne a vége felé. Szóval ne akard siettetni, -0,5 kg hetente az normális.
aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sport. Plusz heti 2x 1 ora
aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nyáron a víz visszatartása miatt nekem is heti 0.5 kg lett. De aki a kicsit nem becsüli ugye... én ennek is örülök, mert ez is eredmény, és sokkal jobb, mint a hízás, vagy amikor hatalmas nagy darab ember voltam. Ilyenkor sokat segít, ha előtte-utána képeket nézegetsz magadról, vagy naplózod a súlyodat és madártávlatból visszanézve igenis jó eredményeid vannak.

És végül: foglald le magad, ne mindig a számokon kattogj, nem tesz jót a pszichének.

aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok azért még többet mozogni, hátha segíthet. És valahogy majd terelem a figyelmem, lehet tényleg elmegyek sétálni majd olyankor :)
aug. 19. 21:34
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

A legegyszerűbben úgy, hogy ha visszamész az időben, és nem hízol meg annyira, így kevesebbet kell majd fogynod most.


Más opció nincsen... mit gondolsz..? Amit évek kemény munkájával szedtél fel, azt makd két pillanat alatt leadhatod? 😃 neeeem-nem. Az bizony évekbe fog telni a másik irányba is.

aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%

Nem eszek csak naponta 1x. Van, amikor nem is eszek egész nap. Heti 2kg simán. 98-as derékkal indultam. Ma a 3-4. napon 96cm.visszaszedni nem akarom.


32N

aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Légyszi írj rám jövő hónapban, bírod-e még csinálni az agymenésedet. Fogadjunk, hogy nem.
aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Majd rád írok, ha megint 85 lesz a gatya. Múltkor úgy 10 éve annyi kellett a 15-20 kilóhoz, de nem tudtam tartani, mindig lassan jöttek fel. Ma már csak 78 voltam. 60 a cél és meg is tudom csinálni, csak a kaja miatt híztam meg újra.
aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!