Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a fogyást kicsit...

Hogy tudnám a fogyást kicsit meggyorsítani?

Figyelt kérdés

Lassabban megy a fogyásom mostanában. Kevesebb eredménnyel pedig nagyon frusztráló a dolog. Mit tehetnék, hogy egy héten meglegyen a -1kg ne csak mondjuk a fele, mert ez kissé elkeserít engem. Olyan érzés mintha sosem tudnám elérni azt amit szeretnék :(

Nő vagyok, majdnem 18 éves és kb 25kg szeretnék még lefogyni.



aug. 19. 14:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
3 hónap alatt simán lement a 10 kiló. Magas fizikai aktivitás (nem irodai aktakukac vagyok és fosbukon felnevelkedett) és úgy 500 kalória kaja bevitel. Mellesleg az ember úgy 2-2,5 hétig bírja, ha nem eszik, így ekkora mennyiség éppen jó. Ezúttal jobban figyelek a kajára, mert múltkor sokat zabáltam éveken át, így meghíztam.
aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Black Burn - Stacker2
aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes. Nem az a lényeg, hogy 25kg-mal kevesebbet mutasson a mérleg, hanem, hogy tartósan, minél több zsírt veszíts.


Gondolom láttál már olyan ember, aki lefogyott ehhez hasonló súlyt és lapos/beteg volt a kinézete, akitől nagyon nem is kérdezték meg mért fogyott le, mert olyan, mintha valamilyen egészségügyi probléma lett volna a háttérben.


Nem a kilók számítanak, hanem hogy hogyan változik a testkompozíciód.

aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Cubina ***** válasza:

Hány kiló vagy most és hány centi magas?

Biztos reális kívánság a -25 kiló?

Csak mert a mai fiatalok azt hiszik hogy a 45 kiló az ideális testsúly még akkor is, ha például 170 centi magasak hozzá...

aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!