Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van köztezek olyan aki pusztán...

Van köztezek olyan aki pusztán rengeteg mozgással fogyott le és nem követett olyan szigorú diétát? Ha igen mennyit mozogtatok naponta/hetente? Bármilyen tanácsot meghallgatok.

Figyelt kérdés

aug. 14. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Anno fogalmam nem volt a táplálkozásról és a kalóriaszámolásról, csak próbáltam szemre/érzésre kevesebbet enni, mellette pedig rohadt sokat sportolni. Szerencsére tartós kalóriadeficitbe kerültem számolás nélkül, így lefogytam.

Ettől függetlenül sok önszopatást megspóroltam volna, ha már akkor képben vagyok.

aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én miután letettem a cigit, rengeteg mozgás mellett híztam meg, mert annyit zabáltam pótcselekvésként. És mikor már nem volt a pótcselekvésre szükség, a rossz szokás akkor is megmaradt... Hiába bringáztam heti 200-250 km-t, és sétáltam napi 3 órát, csak híztam és híztam. Csak kcal számolással sikerült rendbe tenni a dolgot, és megszabadulni a rossz szokástól, a zabálástól. Szerintem az étkezést mindenképp rendbe kell tenni a fogyáshoz, de ez amúgy nem feltétlenül jár szigorú diétával. De az odafigyelést, a tudatosságot nem lehet megúszni.
aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Válogatott úszók körül volt egy botrány 2-3 éve. Mikor kiderült, hogy verik őket stb. Minden edzés előtt mérleg, és aki nem hozta a súlyát, kapott. Ekkor tudatosult bennem, hogy sportolhatsz akármennyit, ha nem tartasz mellette diétát/mértéket, nem lesz a tested ennek megfelelő. Megfelelő kaja nélkül nem megy.

Más: van egy haverom, világéletében kövér gyerek volt.

Egyszer összefutottunk, csont és bőr volt. Beteg vagy, kérdeztem félve. Áh, csak 20 órákat dolgoztam külföldön. Hát így....

aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdetben heti 3-5 napot futottam, de kb. csak 3 kg-t akartam leadni, szóval inkább csak összekapni magam szülés után.

Mikor elértem a célul kitűzött súlyt, akkor már tudatosan kezdtem többet enni, különben nagyon lefogytam volna.

Amúgy változó távokat futottam, végül az volt a célkitűzésem, hogy heti 3 (esetleg 4) alkalomból kijöjjön egy maratoni táv.

aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Egyszer fogytam 3 hónap alatt 15 kilót.

Napi 2*2 óra úszás, több órányi séta, néha futás is. Azért "csak" ennyit fogytam, mert nem bírok koplalni, sokszor ettem pluszban dolgokat. Kajafüggő vagyok.


Nekem sosem jött be a kalóriaszámolás, viszont volt olyan, hogy hónapok alatt ugyan, de lement 15 kiló, pedig ugyanúgy zabáltam és semmit sem mozogtam. Fogalmam sincs, mitől. most ugyanennyi és ugyanolyan táplálkozással megint hízni kezdtem.


Nincs ebben semmi logika.

aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!