Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? Ennyi elég lenne?

Mit sportoljak? Ennyi elég lenne?

Figyelt kérdés

Le szeretnék fogyni. Van rajtam egy kb 25 kg felesleg még. Már nagyjából 4 hónapja csinálom és így lement 18kg (és így van még 25) de valamit elkéne kezdeni sportolni. Eddig maximum csak sétáltam, inkább a kajára próbáltam nagyon figyelni. Viszont szeretnék elkezdeni komolyabban is mozogni. (Otthon szívesebben mozgok)

Van nektek olyan otthoni edzős videós akit szerettek és ajánlanátok? (És nem S.Norbi vagy R.Réka) Emellett egy héten mennyit kéne edzeni? Mennyi időnek kéne legyenek az edzések? Az hogy mennyire intenzív számít? Ha nem olyan hihetetlen erőteljes az is jó lenne? (Nagyon kezdő vagyok a témában ezért nem igazán tudok semmit)



aug. 14. 12:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 10-es nem, nem ereszkedett meg a bőröm.
aug. 14. 17:37
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért kellett lepontozni a fittnesblender és hasfit videó ajánlásokat. Én edzőként és testnevelés tanárként mondom, hogy otthon kezdőknek tökéletes mindkét csatorna. Nálunk covid alatt az egész család erre edzett.
aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
Korod, nemed?
aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!