Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 napos szálkásítás?

5 napos szálkásítás?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy kis gyors szálkásítást, mivel 5 nap múlva megyek nyaralni és szeretnék a legjobban kinézni.

Alapból jól néz ki a testem, heti kétszer futok és kézisúlyzózok, az evésre is figyelek, egészségesen kajálok, nem vagyok elhízva. Szóval ez nem egy kétségbeesett próbálkozás hogy egy évig nem figyeltem semmire és most hirtelen öt nap alatt be szeretném hozni.

Viszont itt a nyár, a kis lángosok és fagyik kicsit meglátszódnak. És gondoltam ha ezt a pár napot meghúzom akkor a nyaraláson nem fogok annyira feszengeni a testem meg az evés miatt, mivel ha az ember a tengernél nyarala akkor nem az az elsődleges hogy egészségesen egyen.


Szóval a konkrét kérdésem hogy hogy csináljam ezt a szálkásítást? Mennyivel csökkentsem a kalóriabevitelt, miket egyek, mennyit, mennyit edzzek (alapból napi 2x1-1,5 óra edzésre gondoltam).


Köszi a válaszokat!



júl. 10. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
5 nap alatt maximum lemegy pár kiló víz, de ehhez még kalóriadeficit sem kell. 5 nap alatt látható testzsírt nem lehet veszíteni még akkor se, ha egyáltalán nem eszel semmit.
júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De csak jobban látszódik 5 nap kemény edzés és nagyon odafigyelt kajálás mint 5 nap semmi

Nekem ez volt a gondolatmenetem

júl. 10. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Sajnos nem.
júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
80%
Miert annyira lényeges, hogy egy kicsit szálkásabb legyél? Mi van akkor ha úgy mész el ahogy most vagy eppen? Szerintem nem fog történni semmi a világon.
júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyaraláson a vásári kutyát nem fogja érdekelni, szálkásabb vagy e vagy nem.

Bocsi :)

júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked nem szálkásításra van szükséged, hanem önbizalom fejlesztésre!
júl. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Saját magamat érdekli hogy hogy nézek ki

De amúgy igazatok van, nem olyan fontos, én mégis jobban érezném magam ha jobban néznék ki:/

júl. 11. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezdd el a szálkásítást. Ne a nyaralásig hanem pár hónapig
júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!