Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen "trükkjeitek" vannak,...

Milyen "trükkjeitek" vannak, hogy többet mozogjatok?

Figyelt kérdés

Most elsősorban nem arra gondolok, hogy elmenni heti X alkalommal edzeni, inkább azok, amik a mindennapi életben egy kicsivel több mozgás, mint amit megszoktál előtte.

Én lift és mozgólépcső helyett már csak a rendes lépcsőt használom, ha tömegközlekedek, egy-két megállóval előbb szállok le, és annyival többet sétálok, reggelente nyújtok, elsősorban ilyesmire vagyok most kíváncsi.

Ezek mellett edzek természetesen edzek is.



júl. 4. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sorozatnézés közben ellipszistréner v szobabicikli.

Célokat tűzök ki, pl. legyen meg a heti 100.000 lépés, mert az, hogy "többet sétálok", nekem olyan megfoghatatlan.

Telefonos alkalmazások, követni, hogy hány aktív perced, hány edzésed, hány intenzív perced stb. volt egy héten. Én eléggé eredményorientált vagyok, és szeretem az objektíven mérhető dolgokat, szóval nekem ezek hasznosak.

júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs kocsim, így mindenhova a városban csak gyalog járok. Filmezés közben hullahoppkarikázni szoktam. Van, hogy főzés közben csinálok néhány guggolást és oldalsó lábemelést, csak a lépcsőt használom.
júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök jók amiket leírtál hasonlókat csinálok. Nekem vannak kutyáim velük is sétálok, de pl ismerősöm hétvégente menhelyre jár sétáltatni, szinte minden szombaton 20-30 ezer lépése megvan ezzel és a kutyusoknak is jó
júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én gyalog jártam dolgozni, amíg dolgoztam (elmentem szülni), a munkahelyemen nincs lift és az irodám a másodikon volt, de a földszinti mosdót használtam, hogy még többet mozogjak. Plusz napi 2 óra séta a kutyával.
júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sorozatnézés közben esténként a laptop előtt tekerek szobabiciklin, lépcsőzök vagy evezek. ( Vannak itthon gépek erre).

Eleinte helyben séta, lépegetés volt csak, Amolyan duci tréning.

Szóval összekötöm a kellemest a hasznossal:).

Jobban szeretem mint leizzadva hosszabb úton menni/lépcsőzni melóban.

Mikor még nem jártam rendesen sportolni, mert még arra nem volt lehetőségem amit igazán szerettem volna, akkor ez volt a mozgásom.

júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenhova bringával közlekedem és van egy kutyám.
júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyen ebéd helyett sétálok így mire hazaerek már meg van kb 7 km séta és nem is alszom el ebedszunet utan
júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!