Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi mellű lányok! Vannak...

Kicsi mellű lányok! Vannak öltözködési trükkjeitek, vagy nem foglalkoztok ezzel?

Figyelt kérdés

Most elsősorban a tényleg nagyon "lapos" lányokat kérdezem, és nem csak a push up melltartóra gondolok, hanem egyéb optikai "csalásokra", bizonyos szabású ruhákra, amiktől úgy tűnik, mintha több lenne ott. :)


Akit egyáltalán nem zavar, hogy kicsi a melle és nem akarja másnak mutatni magát, annak is érdekelne a válasza :)


2018. okt. 19. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem zavar h kicsi a mellem, a legtöbb amit szoktam tenni h néha push-upos melltartót veszek fel
2018. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is kicsi a mellem és nem zavar és nem is használok push upot mert szerintem semmi értelme. Csalódás van ha lekerül a melltartó
2018. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Engem abszolút nem zavar hogy kicsi, arányos a testalkatomhoz. Sosem hordtam push up melltartót se, még sima melltartót is utálok hordani
2018. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En szeretem, hogy kicsi, amugy is bo pulcsikat hordok.

+ jo hogy csodaszep fehernemuket hordhatok amik kenyelmesek is :)

2018. okt. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan trükk, amitől nagyobbnak tűnne. Bármilyen fodros csodát magára aggathat az ember, a kicsi mell akkoris kicsi marad, optikailag is.

De nincs is ezzel semmi probléma. Nem a nagy mellektől lesz nő egy nő. A pasik sem feltétlen a hatalmas kannákra buknak.

2018. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ponthogy azt akarom megmutatni milyen lapos vagyok. Direkt szivacs nélküli topokat hordok amiben olyan a felsőtestem mint egy fiúnak. Amikor már kicsit is nagyobbnak tűnik a valódi méreténél akkor szarul érzem magam miatta. :D

18L

2018. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én régebben hordtam push up,meg extra push up melltartokat, de most már nem érdekel,sőt, rájöttem,hogy nekem a szivacs nélküli melltartok a legkényelmesebbek,úgyhogy ma már csak ilyet hordok.
2018. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csónaknyakú, pántos vagy V-alakban dekoltált felsőket hordok, ami kihangsúlyozza a kulcscsontokat és alatta a mellizmokat. Utóbbi nagyon sokat számít, többen megjegyezték már, hogy mintha nőtt volna a mellem, pedig csak edzettem rá.


Ezen kívül nem hagyom elpuhulni a törzsem, így valamennyire azért mindig kiemelkedik a mellem, a hasam viszont szép lapos.


Brutál push-upot sose hordtam, az olyan, mint egy protézis, és teljesen érzéketlenné válik tőle a mellkasom. Ha megölelnek, azt nem is érezném benne :D

2018. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pont nem érdekel, nekem a méreteimmel nincs bajom, nem akarok nagyobb melleket. 75A-s kellene, de ez ritka méret ezért 70B/a-sat szoktam venni. ilyen kicsiben pedig szinte csak push up melltartókat lehet kapni. olyat, amiben nincsen vagy csak nagyon vékony szivacs, azt nehéz vadászni. szóval kényszerből is hordom, amúgy nem kényelmetlen számomra, és fázós is vagyok amiért télen végképp áldom a szivacshegyeket.

más téren amúgy nem érdekel a mellem, nem rakom sose ki, szinte nincs dekoltált felsőm(kivágás az sose akkora, hogy bármi is látható legyen), sima pólókat hordok, mindenhol lapos vagyok, szóval én jól elvagyok fiúként. :D:D:D

ja, ha nagyobb lenne se tenném ki, nem vagyok velük elégedetlen sem, sőt. ha nagyobb lenne, ugyanekkorát akarnék. pedig kaptam már rájuk megjegyzéseket. szegény kicsikéim. :/

2018. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem különösebben trükközök vele. Tulajdonképpen még örülök is neki, mert nem kell merevítős melltartót hordanom, nekem elég kényelmetlen. Kifejezetten a nagyon "lapos" kategória vagyok, a mellem annyira pici hogy a 70/A-t sem töltöm ki, viszont a hátamnak már van egy szélessége, oda meg már a 75 kéne azért hogy ne nyomjon nagyon. Olyat meg szinte nem is kapni sehol.


Sportos, szálkás alkatom van, 170 cm 50 kg körül úgyhogy az összképbe is illik, sose bántott hogy nem nagyobb. Ha már itt tartunk, a sportban is mindig előnyömre vált a pici mell. Általában igyekszem olyan felsőket választani, amik kifejezetten kis méreten mutatnak jól, szerencsére sok ilyen van főleg a nyári ruhák között. Nagyjából ennyi a "trükk", vállalom, jól is érzem magam, általában meg se fordul a fejemben hogy bárkinek feltűnne az átlagon aluli méretem. Ha nagy ritkán olyanom van hogy úgy érzem jobban nézne ki az összkép ha csalnék picit, akkor felveszem a kevés szivacsos melltartóm egyikét, de csak olyan felső/lazább póló alá, ahol nem észrevehető hogy kvázi levegő van a melltartó alatt. Ezt főleg akkor csinálom, ha az egész összeállításom fiúsabb, (szeretem a kényelmes, sportos cuccokat), olyankor picit jobban érzem magam ha az alkatom nőiesebbnek látszik.

2018. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!