Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Haj, köröm, smink, bőr-melyikk...

Haj, köröm, smink, bőr-melyikkel foglalkoztok a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Én a hajammal pepecselek sokat, ugyanis próbálom növeszteni. :)
2014. júl. 15. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a köröm de kb mindegyikkel ugyan annyit foglalkozok:)
2014. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
haj nekem is, mert göndör, és elég nehéz kezelni.
2014. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajamat általában csak megfésülöm, vagy nagyon ritkán, főleg így nyáron összefogom (esetleg egy kontyba). Néha otthon videók után próbálkozom hajakat csinálni, de sosem sikerül normálisan... De szeretem simán a hajamat. :)


Smink... szinte minden nap sminkelek, de nem olyan borzasztó sokat. Ha több időm van, akkor korrektor, (+ néha bb krém), szempillaspirál, fekete vagy kék szemceruza, labello, szájfény (ami kis színt is ad). Ha nincs sok időm, akkor szemcerkát nem használok..


Körmöm általában festve van. Ahogy kezd kopni, vagy már ronda, akkor újrafestem, vagy csak simán lemosom. Itt szoktam mindenfélét kipróbálni, de valahogy itt sem mennek a különlegesebb dolgok, vagy csak nincs türelmem.. :)


Bőr... hát, ha eszembe jut, akkor fürdés után testápolóval bekenem a lában. De ennyi..


17L

2014. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fizikiwi ***** válasza:
Haj, mert 87 centis😂
2016. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!