Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lány/nő esetében...

Szerintetek lány/nő esetében önbizalomhiányra utal az, ha túl sokat fordít a külsejére? Pl. A ruhái tökéletesen passzoljanak össze, a haja legyen belőve, korrekt smink, köröm, stb.

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2014. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább az igényességre utal. Én is képes vagyok órák hosszat válogatni,hogy mit vegyek fel,milyen legyen a hajam,a rózsaszín körömlakkok közül melyik árnyalatot kenjem most fel stb. Én nem vagyok önbizalom hiányos,de nekem ez hozzátartozik az élethez. Nem lépek ki úgy soha még az 5 percre lévő boltba sem,hogy ne fésülködnék meg,nem lennék normális ruhában. Valaki ilyen valaki olyan. Van akit az ilyen dolgok egyáltalán nem érdekelnek,és vannak,akiket pedig érdekel. Nos,én az utóbbi kategóriába tartozok. És válaszolva a kérdésedre: nem feltétlenül függ össze a két dolog.
2014. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, de előfordulhat.
2014. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, amikor már nem képes elszaladni valahova smink nélkül, összefogott hajjal. Az csak az igényességen és a személyiségén múlk, hogy egy átlagos napon az emberek között akiket minden nap lát mennyire van kicsípve.
2014. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ismerek egy lányt aki önbizalomhiányos, és testképzavara van, és mindig úgy néz ki ahogy lecírtad, minden picc picc...
2014. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!