Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit foglalkoztok a szépség...

Mennyit foglalkoztok a szépségetek ápolásával?

Figyelt kérdés

Gondolok itt apróságokra, és olyan dolgokra is, amik nem napi szintűek. Pl. esti arctisztítás, kéthavonta fodrász, stb.


És ezt kevesellitek, pont elegendő, vagy le is lehetne faragni belőle ahhoz, hogy még jól érezzétek magatokat a bőrötökben?


2018. márc. 18. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont annyit, amennyit akarok.
2018. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon utálok ezzel foglalkozni, ezért már lefaragtam belőle annyit "amennyit csak lehetett" , ahhoz, hogy jól érezzem még magam a bőrömben. :D


4 havonta fodrász, 4 óra (ombre festés, pont az idővel való spórolás miatt + 2 cm vágás az aljából),

Másfél havi 1 kozmetikus 1 óra (szemöldökszedész, bajusz gyanta, alap tisztítás)

Itthoni dolgok (gyanták, natúr smink, bőrtisztítás, hajmosás, hajvasalás) összesen napi 1 óra (ez az átlag.. nem minden nap gyantázok és nem minden nap mosok hajat),

Műkörmös... sajnos ezt fontosnak tartom, 6 hetente 3 óra.


Így kapásból ezek jutottak eszembe.

N23

2018. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindennap kétszer arctonik és hidratálás, fényvédőkrém napközbenre, heti két bőrradír, heti két arcpakolás, heti egy hajpakolás a heti egy hajmosás és balzsam előtt( nem zsírosodik a hajam szinte egyáltalán, viszont nagyon száraz). Fodrászhoz nem járok, - hajvégeimet s&d módszerrel havonta vágom, de nincsen festve, ha lenne szerintem havonta járnék fodrászhoz. Én úgy érzem pont elég.
2018. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó és a körmeimet is én cainálom, szerencsére erősek és hosszúak, hetente egyszer géllakkozom őket és kéthetente egyszer reszelem.
2018. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami minden nap: reggel-este micellás víz és pár csepp argánolaj, reggel smink (bb-krém, korrektor, szemöldök, pirosító, szempillaspirál vagy ha semmi időm, akkor csak bb-krém és egy élénk rúzs), kezemet út közben metrón bekrémezem. Zuhanyzás este, közben zuhany közbeni testápoló.

Hajat mosni, körmöt reszelni, szőrteleníteni hetente szoktam, kozmetikushoz nem járok, fodrászhoz úgy félévente vagy amikor kedvem van.

Jó lenne picit több idő ezekre, meg sportolni, de meg vagyok elégedve magammal.

20L

2018. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem tudtam, hogy részletek is kellenek. Alapból nem értettem, hogy az esti arctisztítás az nem napi szintű?


10 lépéses bőrápolás reggel és este. Ha nem tetszene, hogy ennyi idő, nyilván nem csinálnám. 5 perc alatt megvan.


Azt nem tudom, soha nem tudtam, hogy az arcpakolások minek számítanak, mert oké, hogy fenn van 20 percig, de addig ugyanúgy csinálom a dolgomat, amit arcpakolás nélkül is csinálnék.


Fodrászhoz nem járok, a hajfestés megint csak olyan, hogy a felvitel x idő, a hatóidő alatt tudok élni.

2018. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2. vagyok, miért pontoztatok le?
2018. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit (zöldet nyomtam mindenkinek), és köszönöm a válaszokat.


(Igen, hallottam már olyat akinek az arctisztítás nem napi rutin.)

2018. márc. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!