Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap szülinapi ebédre...

Holnap szülinapi ebédre megyünk és épp fogyózom. Hogy ússzam meg a kajálást? Nektek milyrn trükkjeitek vannak erre?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megúszni. Egyél. Csak figyelj a mennyiségekre. És nem kell mindenből enni, ha többféle kaja is van. Egy kis szelet torta is belefér.
2017. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, ha EGYETLEN EGY nap halálra zabálnád magad, akkor sem hízol töle semmit.


Másodszor egy születésnapi ebédnél sem kell zabálni. Egyél mindenböl keves(ebb)et, és akkor nem gond az egész.


Harmadszor néha - pár hetenként - egy nap szabadság a kajálásban "csalónap" kimondottan segít a fogyásban, mert egyrészt nem kívánod annyira utána a nem túl optimális élelmiszereket, másrészt a szervezeted a plusz kajával feltölt minden hiányt és nem kezd raktározni a kevésböl.

2017. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem lévőnek. Egy kis szelet torta nem árt meg max majd kicsit többet sportolsz másnap. De ha nagyon nem akarsz enni akkor játszd el hogy fáj a hasad stb.
2017. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szívesen ennék, viszont az a baj, hogy kiszámoltam, ha mindenből, ami lesz(tudom mit főznek) a legkevesebb mennyiséget eszem és mellette este elmegyek futni 30percet, 910kcal lesz a bevitelem, ez 610kcal-al több, mint amennyit holnap ehetnék és ez azért sajnos nem egy kis csalás... :/
2017. júl. 22. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi??? Összesen 300 kalóriát terveztél enni??

Akkor neked nem a holnapi ebéd a legnagyobb gondod.

Beteg vagy. Menjél orvoshoz, pszichológushoz.

2017. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap enis etterembe megyek,kineztem mit eszek hust salival.Egyel teis ilyesmit. De varjal csak,300kcal???? annyit eszel akkor hamarosan brlehalsz..
2017. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj nem, dehogy. Nagyon jól birom, már egy ideje csinálom és nem vagyok rosszul és tényleg van mit leadnom sajnos..
2017. júl. 22. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:

jéézusom..már napi 1400kcal alatt is veszélyezteted a szervezeted.

ha nagynéha belefutsz egy zabálásba, akkor sem kell megijedni..másnap folytatod az előre meghatározott stabil kalóriabevitelt, a szervezeted úgyis megoldja..


amúgy a fogyókúrád csak alkalomszerű? (...épp fogyókúrázom...) mert ha igen, akkor azzal sikeresen hazavágod a szervezeted.

2017. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, még -7kg, aztán abbahagyom és felviszem 1200kcal-ig.
2017. júl. 23. 07:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És prímán vissza is hízod a dupláját. Ne játsz magaddal. Tapasztalatból mondom...

És hiába, ha nekem nem hiszed el, majd megtapasztalod

2017. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!