Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak trükkjeitek kis pihenés...

Vannak trükkjeitek kis pihenésre munkaidő közben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok például hogy lassabban mentek ki wc-re vagy többször álltok meg inni.

2018. szept. 7. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még négy-öt órás alvás is belefér.
2018. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
beszélgetek a teakonyhában azokkal a kollégákkal, akik szinténe nem akarnak dolgozni, kávézunk, ilyenek
2018. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
alszok, míg nem jönnek be a főnökeim
2018. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Reggel 30-45 perccel később érek be, délután 30 perccel korábban megyek el.

Néha kijárok edzeni, ami nyilván nem a szó szerint vett pihenés, de a munkától elszakít, az kb másfél óra.

Utána az ebédszünet, ami fél órás, de általában inkább 1 lesz, mire befejezzük.

Aztán ebéd után biliárd a pihenőszobában, ez szigorúan max fél óra.

Emellett max 2-3 teaszünet fér bele, meg egy kb negyedórás nagywc-zés.

2018. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk amikor kitör a kávészünet, az legalább egy negyedórás beszélgetésbe torkollik. Néha a főnök is becsatlakozik. Reggel pedig munkakezdéskor egy közös reggelizés szokott lenni. Az is fél óra-1 óra.

Ezt azért nézik el, mert amikor úgy jön ki a lépés akkor dolgozunk akár este 10-kor is.

2018. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Ezek trükkök?

Fél órás kajaszunetet egy orasra nyujtunk, es egy oraval hamarabb eszunk, mire vegzunk megint szunet van.

Wcn annyit ülök amennyi jol esik.

Ha nincs nagyfőnök akkor ágyból tv-zünk, ha van akkor csak székről.

Program vége előtt egy oraval már nem csinalunk semmit hogy maradjon ido átöltözni bőven.

2018. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó laza helyen dolgozik mindenki ha ennyi lazsálás belefér:)
2018. szept. 7. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nah, igen.....


Én hozok egy flakon vizet, kávézom, pisilek, és folyt köv. a munka. Általéban csak ezek közül kettő.


Szerencsére lejáratos vagyok az üzembe, így ez is kizökkent a benti munkából.

Persze ez nem mindig pihenés.


A legpihentetöbb nekem a közös, beszélgetéses ebéd. Ha tehetjük, ezért összebeszélünk hogy mikor együnk.

2018. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lépcsőzés.

Ha meg kell mozgatnom az agyamat, és már nagyon belefáradtam a gondolkodásba, kimegyek a lépcsőházba, és 4-5 emeletnyit lépcsőzöm. Utána felfrissülve ülök vissza a probléma elé.


Minden orvos, tudós, pszichológus, mindenki tudja, hogy nem létezik az, hogy az ember napi 8 órán keresztül megingás és pihenés nélkül koncentrál. Mégis vannak helyek, ahol csak akkor ismerik el, hogy dolgozol, ha a feneked a széken és meredten bámulod a monitort. Ez értelmetlen. Vannak olyan cégek, ahol szoftverfejlesztők nem is tervezhetnek napi 6 óra munkánál többet, mert annyit lehet jó minőségben összehozni.

2018. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az jó, ha valahol van szünet. Én ki se birok szakadni a monitorjaim elől, mert letérdel a fél üzem pillanatok alatt, pedig állítólag automata minden....:)


Séta, kávézás felejtős, enni a helyemen eszek, egyébiránt futólépésben közlekedek. Nem húzom az időt, mert magamat és a munkatársamat szívatom meg, ha történik valami addig, amíg kint voltam.


Lépni kéne normális helyre:)

2018. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!