Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen szülinapi tortát...

Milyen szülinapi tortát sütnétek fogyókúrázóknak?

Figyelt kérdés

Adott egy páros, akik együtt fogyókúrába kezdtek, már egy hónapja kitartanak benne, és van is eredménye. Szénhidrátszegény diétát követnek. Júli első hetében az egyiküknek szülinapja lesz, és szeretnénk őket meglepni egy tortával, úgy, hogy mindketten ehessenek belőle. A plusz nehézség a dologban az, hogy az egyikük tejérzékeny (nem ehet semmilyen tejterméket, laktózmenteset sem), és érzékeny a mesterséges édesítőszerekre is. A természetes édesítőszereket pedig még eddig nem próbálta (ki tudja, mit okoz a szervezetében).

Szóval a feladat adott, ki milyen furfangos recepttel tudna előállni? :D

Előre is köszi az ötleteket :)



jún. 26. 17:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
Miért vannak szénhidrátszegény diétán? Cukorbetegek? Mert ha igen, akkor semmilyen tortát nem sütnék nekik. Vagy csak tudatlanok, és 2024-ben még mindig azt hiszik, hogy a szénhidrát hízlal, és fogalmuk nincs a kalóriákról? Ha utóbbi, akkor bármilyen tortát süthetsz nekik, úgyis mindegy. A lényeg, hogy finom legyen, és szeressék.
jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

ezt a szenhidrat szegény hülyeséget felejtsd el te is és ők is


kaloria szegény tortákra viszont mutatok naon jó recepteket

[link]

jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Ha "fogyókúrát" tartanak és ezen belül szénhidrátot akarnak megvonni, nyugodtan csinálj nekik rendes tortát. Mert addigra úgyis feladják a marhaságukat.
jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

mi az a szénhidrát szegény diéta?? 😆😆


emberek 2024 van

jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Amit kérdeztem: recepttippek tejmentes, lehetőleg mesterséges édesítőszermentes tortára


Amit nem kérdeztem: jó-e szerintetek az a fajta módszer, amit ők csinálnak. Én mindössze szeretném tiszteletben tartani a döntésüket, és az meg főleg nem az én tisztem, hogy kioktassam őket fogyókúra terén. Kérem, hogy aki válaszol, csak akkor tegye, ha van valami jó ötlete receptre. Köszi!

jún. 26. 17:41
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
A 2. kommentben nem látod a linket?
jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

De, látom, te viszont nem látod, és nem is nézted meg, mert _mindegyik_ tipp tejtermékkel készült. Viszont én akkor most ebből a kedves beszélgetésből kilépnék, és egy másik oldalon felteszem kb ugyanezt a kérdést, csak még hozzáírom, hogy aki nem segítségként ír, az tartsa is magában. Kár volt ezt a kérdést feltenni ide.


(Most jön majd a lehordás, hogy jaaj kérdező nem bírod a kritikát, de állj, számomra szeretett személyek döntéseit kérdőjeleztétek meg secperc alatt látatlanba. Úgyhogy nem, ezt a fajta hozzáállást nem is bírom, és nincs is rá szükségem. Pá!)

jún. 26. 17:46
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
Nézd meg a belinkelt torták közül, hogy melyik felel meg a kritériumoknak. Ez a művelet sem megy? A google használata nem megy, azt látom, de ez sem menne?
jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
21%
Semmilyet. Vagy zselatinos gyümölcsöt formában. Abban se tej, se szénhidrát. Se semmi.
jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%

"zselatinos gyümölcsöt formában. Abban se tej, se szénhidrát"

A gyümölcsnek tudod hány százaléka szénhidrát? Vak vezet világtalant.

jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!