Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért látom magam kövérnek?...

Miért látom magam kövérnek? Sz@r a mérleg??

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy ugye 162 cm magas vagyok és 50 kg

De hiába hogy a mérleg száma alacsony, valahogy mégis kövér vagyok hogyha megnézem magam, lehet a mérleg elromolva vagy lehet h nem valós amit mutat? Ezt valahogy meg lehet szerelni? Vagy csak vastagok a csontjaim?? mamám mindig ezt mondja de szerintem nem


És nem tudom hogy a mérleg mennyire tükrözi akkor így a valóságot ha a tükör mást mutat?


16/L



máj. 30. 21:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

7. csak nem, mármint nem mintha utálnám magam teljesen


8. az mondjuk nagy valószínűségű haha már egy ideje edzek súlyzókkal meg csinálok ilyen chloe ting videók után edzést (nem tudom az számít e mondjuk, mert kondiba nem merek menni de általában eléggé elfáradok tőle haha)


10. az 50 kiló szerintem nem sovány 162cm-hez képest de mindegy

volt 2 anorexiás barátnőm felsőben de ők egyáltalán nem ilyenek voltak. mármint igen, mindig csak magukat szidták és sose ettek (csak nagyon néha) na de én eszek meg próbálok diétázni egészségesen, csak néha van h nem eszek reggelit v ebédet de ez szerintem ez még nem probléma

másrészt meg nem szeretnék anorexiás lenni, nem volt kellemes látnom ahogy 38 kilósra fogytak pár hónap alatt

máj. 31. 17:56
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
De. Az. Az 50 kiló sovány a 155 centihez is!
máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Járj el edzeni, ahogy már előttem is írtak. Egyébként lehet olyan alakod van amitől elölről latszhat úgy mintha kicsit " szélesebb" lennél. Az is lehet a hasi feleslegtől van (ha van). De inkabb senki ne hazudja milyen sovány, mert a soványság nem itt kezdődik. Ha nem teszel ellene semmit, valószínű nem igazán zavar a probléma.
jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Testképzavar. Pszichoterápia segíthet.
jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezekkel a számokkal nem lehetsz kövér. Ha szoktál edzeni is, akkor nem hinném hogy igazán plötty (skinnyfat) vagy.

Szerintem szimplán a mai fiataloknak fingja nincs hogy hogyan néz ki egy valódi test, mert annyi szerkesztett szar ömlik rájuk mindenhonnan.

jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!