Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért látom magam kövérnek?...

Miért látom magam kövérnek? Sz@r a mérleg??

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy ugye 162 cm magas vagyok és 50 kg

De hiába hogy a mérleg száma alacsony, valahogy mégis kövér vagyok hogyha megnézem magam, lehet a mérleg elromolva vagy lehet h nem valós amit mutat? Ezt valahogy meg lehet szerelni? Vagy csak vastagok a csontjaim?? mamám mindig ezt mondja de szerintem nem


És nem tudom hogy a mérleg mennyire tükrözi akkor így a valóságot ha a tükör mást mutat?


16/L



máj. 30. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavar?
máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Állj rá egy másik mérlegre.
máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Önbizalomhiány. A mérleg jó, a súlyod ideális. De a formásodáson dolgozhatsz konditeremben, hogy jobban tetsszél magadnak.
máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
A ruhaméret és a centik nem hazudnak. Azt nézted már?
máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
A testképzavaron kívül még az jut eszembe, hogy nem vagy skinny fat? Tehát izomtalan és zsíros?
máj. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat

1. mármint nem szeretem ahogy kinézek de az mindenkinél van szerintem valamilyen mértékbe szóval erre nagyon nem gyanakodnék

5. szoktam edzeni de nem viszem túlzásba úgyhogy lehet hogy ez a "skinny fat" az, na mind1 max elkezdek többet edzeni aztán az hátha segít

máj. 31. 07:15
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nincs. Nálad van. És ez testképzavar
máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Max azt tudom elképzelni, hogy izomtalan/formátlan vagy ezért nem tetszel magadnak. Kövér semmiképp nem vagy. Kezdj el ismerkedni a súlyzós edzésekkel, formálódj, tónusosodj kicsit
máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
A mérleggel nincs baj. Ebből kóvetkezik, hogy az egyenlet másik oldalával van, tehát a tükörrel. Ahogy látod benne magad. Tehát testképzavar
máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Nekem pl nincs testképzavarom, pedig én nem csonstovány 50 kiló vagyok, hanem 56 :D


Te sovány ÉS beteg vagy - az anorexia előszobája a dolog, szóval menj szakemberhez.

Voltam anorexiás, szóval nem vicc és nem játék.

máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!