Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat eszem? (Kérdésed túl...

Sokat eszem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés
Ma reggel a suliba vittem három sszendvicset, egy banánt és ilyen csoki és tejes töltelékes péksütit. Megettem mind a három szendvicset (persze nem egyszerre) aztán egy felet a péksütiből banánt odaadtam osztálytársamnak. Aztán hazaértem ettem egy kis tányér tegnapról maradt spagettit egy kis ketchuppal majd olyan 4-óra tájékán ettem egy gyrost amiben voltak zöldségek na meg persze hús, miután megettem azonnal nekiálltam edzeni mert rájöttem hogy ez nagyon nagyon sok szerintetek is így van? 16/F

máj. 27. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem sok, és még valami vacsora is belefér.

Kár azért a banánért, a gyümölcs hasznos és finom, pl. eper, cseresznye most terem, ha van a kertben, egyél.

máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló kicsit félretudom érteni a dolgokat az tény de sok minden van a fejemben. Köszönöm a válaszokat.
máj. 27. 19:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem ettél sokat. Ez teljesen egészséges mennyiség.
máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
16 éves srácként egyáltalán nem sok ez a mennyiség, hiszen még növésben vagy. Viszont annak amit eszel nem a legjobb a minősége. Próbálj belevinni több zöldséges és gyümölcsöt az étkezéseidbe. Az se baj ha kis mennyiséggel kezdesz.
máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!