Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat eszem? (Kérdésed túl...

Sokat eszem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés
Ma reggel a suliba vittem három sszendvicset, egy banánt és ilyen csoki és tejes töltelékes péksütit. Megettem mind a három szendvicset (persze nem egyszerre) aztán egy felet a péksütiből banánt odaadtam osztálytársamnak. Aztán hazaértem ettem egy kis tányér tegnapról maradt spagettit egy kis ketchuppal majd olyan 4-óra tájékán ettem egy gyrost amiben voltak zöldségek na meg persze hús, miután megettem azonnal nekiálltam edzeni mert rájöttem hogy ez nagyon nagyon sok szerintetek is így van? 16/F

máj. 27. 18:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném hogy mindennap edzek egy fél órát vagy egy órát attól függ.
máj. 27. 18:25
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, mennyit hasznosít belöle a szervezeted.

Erre való a kalóriaszámolás.

máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell?
máj. 27. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Google
máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem a kérdésed túl rövid, hanem az akaraterőd, és nem a magyarázatod hosszú, hanem a pofád.
máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak kioktatni tudsz egy 16 éves gyereket? Gratulálok és még azt mondják hogy a társadalomban vannak rendes emberek tisztelet a kivétel).
máj. 27. 19:03
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

"Azt hogy kell?"

[link]

"még azt mondják hogy a társadalomban vannak rendes emberek"

Nyilván egy komplett társadalom reprezentálható egy random kommentelővel a gyakorikerdesek.hu-n!

máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát de a gyakori kérdéseken és normális emberek vannak ők is beletartoznak a társadalomba (köztük én is). Ez van ez gy önző világ nehéz elfogadnom de nincs mit tennem.
máj. 27. 19:16
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Nincs értelme a mondataidnak, továbbá leírom még egyszer, hogy egyetlen random ember, egyetlen random kommentelő alapján sose állíts fel diagnózist egy komplett társadalomról, pláne ne ennyi élettapasztalattal és intelligenciával, mint amennyivel te rendelkezel. De gyerek vagy még, elnézzük neked. Ha évek múlva is ezen a szinten vagy, akkor van gond.

Tanulj meg tanulni! Tanulj meg kalóriát számolni, böngészőn keresni, önállónak lenni! Hajrá!

máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Ne foglalkozz a kötözködőkkel: 16 éves srácként még nősz, fejlődsz, (bár gyerek már nem vagy) ehhez kalória kell. Amit leírtál nem sok egyáltalán, főleg ha mèg edzel is meg tesi óra is gondolom van.

Ha formálni akarsz a testeden, keress rá neten edzéstervekre, étrendekre, testépítők/ sportolók tanácsaira. A lényeg, hogy merülj el a témában, és alakítsd ki a neked legjobban passzoló diétát/edzést, a lényeg, hogy te jól érezd magad!

Hajrá ;)

máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!