Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-k voltatok?

Hány kg-k voltatok?

Figyelt kérdés
Ti hány kg voltatok az eskuvotokon hány cm-hez? Vagy ha még nem volt, mi a célod erre a napra? Elegedettek voltatok a sulyotokkal / kulsotokkel?
máj. 14. 17:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! Minden elismerésem komolyan! Nem semmi majdnem 100 kilót ledobni, és aztán tartani! A bőröd feszes maradt utána mert úgymond "lassan" fogytal es sportoltal? Nagyon motiváló vagy köszönöm a kommented, így most azt érzem hogy leadni azt a "pár" kilót ami rajtam van, nem lehet annyira nehéz
máj. 15. 20:40
 12/15 anonim ***** válasza:

168 cm vagyok, remélem, az esküvőig legalább az 52 kg-t elérem.


Most 48 vagyok :(

Múlt hónapban volt egy hosszú és jó sok stresszel járó utazásunk (sajnos), meg ott egy diétahiba, és mire hazaértünk, 46 kilóra lement a súlyom.


Mindegy, majd visszajön 3-4 hét alatt, az esküvő pontos dátuma pedig még úgysincsen meg. Függ a tanúktól is, hogy nekik mikor jó, kettőnknek meg előbb heverjük ki az utat, azután nézünk gyűrűt és intézzük a szertartást.

máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. Mindegy, a ruhám már megvan - mivel polgári szertartás, semmi "nagyon csicsás", hanem csak egy egyszerű fehér ruha -, és reménykedem, hogy "belehízok".


Amennyiben kicsit nagy volna, pár öltéssel beszűkítem, de őszintén hiszem, hogy mire házasodunk végre összekapom magam.


A normális súlyom 54-55 kiló, de ha most csak 51 leszek, az sem érdekel, csak ne ilyen 47-48, mert ez túl kevés. Érzem és látszik is.

máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, az is rossz lehet amikor hízni nem tud az ember! A párom is ilyen, ha egy reggelit kihagy kb már fogy 1 kilót 😀 és nagyon nehezen megy ra bármi akármennyit is eszik. Én meg az ellentéte 😀 amúgy én is ilyen 52-53 kg szeretnék lenni.
máj. 16. 14:14
 15/15 anonim ***** válasza:
167 cm, és 60 kg körül voltam. Akkoriban voltam eddigi életemben a legsúlyosabb. Tudom, hogy nem sok, de nekem nagyon nem állt jól, alapból vékony alkat vagyok, minden plusz gramm a tokámra meg a hasamra megy. Úgyhogy nem voltam vele elégedett, de hát nem sikerült akkor még leadnom azt a felesleges 5-6 kilót.
máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!