Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm. Vagyok és 68 kg.22...

165 cm. Vagyok és 68 kg.22 lány. Ez kövérnek számit? Azért olyan 5-10 kg. jó lenne ha lemenne. Segitség kéne nekem hogy ezt elérjem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
akkor tudnám megmondani ha látnálak, de mivel valószínűleg nem foglak, így lehetetlen megmondani..amúgy meg sport, meg ésszerű evés
2010. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

163 cm vagyok, másfél év alatt jutottam 67 kg-ról 49-re... egyszerűen inkább sokszor keveset ettem, de olyan nap is becsúszott, hogy egyáltalán nem... Nem volt célzott fogyókúrázás, egyszerűen "lecsúsztak" a kilók :) próbálkozz szerintem a 90 napossal, az sokaknak nagyon bejön :)

Szorítok!!!

20/L

2010. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

hááát... egy 10-15 kilót jó lenne leadni, de nyílván nem tudjuk hogy nézel ki, és h oszlik rajtad a súly, lehet h kevesebb kiló is elég :) én 170 cm magas vagyok, régen 54 kiló voltam úgy h vastag volt a combom, széles a csípőm, felül meg nagyon vékony voltam, a bordáim látszottak. Hiába edzettem a lábamról nem akart lemenni a háj. Most felhíztam magam 60ra, én is fogyókúrán töröm a fejem. Igyál sok vizet, egyél ananászt, és natur joghurtot, én mikor erősen fogyóztam anno, nekem ezek váltak be :) Szval most is ezeket fogom alkalmazni.



21/L

2010. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ezt csak testzsír% méréssel lehetne megmondani.

Méresd meg!24% fölött számít egészségtelennek.

Így néz ki egy ilyen mérés

[link]

2010. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de 50 alá eszedbe ne jusson menni! Pláne, hogy 55kg az én felső normál határom 151cm magassággal.

Nem mindegy, mennyi az izmod és mennyi a zsír, nem mindegy, most milyen életet élsz, menyire mozgalmas, mennyire leterhelt... stb.

Ez soktényezős. Még felső határt se merek mondani, mert az életmód nagyban befolyásolja a tápanyagszükségletet, és az így lerakódó izom vagy zsír mennyiségét.

2010. okt. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

[link]

ez alapján nem úgy néz ki, hogy 24% felett egészségtelen lenne...

2010. okt. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

ucsó!

Mit vársz egy oldaltól ami nyakméretből számít testzsírt?Vicc az az oldal amit linkeltél.

2010. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
miert szerinted mibol szamoljak a labmeretbol vagy koromhosszusagbol?
2010. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát nem nyakméretből az biztos.nekem 45kilósan is vastag volt a nyakam.. Egy nagyon pici áramot vezetnek át rajtad és abból derül ki,hogy miből épülsz fel.máshogy vezet a zsír mint az izom.
2010. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Megmagyarázná nekem valaki, hogy ha én normál testalkatú vagyok, 168/67, akkor miért magasabb a testzsírszázalékom, mint az erősen túlsúlyos anyámnak? Mert magasabb, és ezt vérvétellel állapították meg mindkettőnknél. Mellesleg mindkettőnké bőven a normális tartományba esett, pedig anyukámon van vagy 30-40 kg felesleg.

Úgyhogy ennyit a testzsírról.


Kérdező, nem vagy kövér, de ez már a felső határ (nekem) is, nem szabad tovább híznod.

2010. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!