Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étkezési zavarom van. Vagy...

Timido kérdése:

Étkezési zavarom van. Vagy nem tudom. Segítesz? KÉP

Figyelt kérdés

Fogytam 17 kilót és még mindig úgy érzem, hogy kell.

Sajnos nagyon habzsolós vagyok és nehéz betartani a jó étkezéseket. Ma megettem egy kiló szőlőt, és reggel 3 szelet tk. kenyeret 1 bögre tejjel.

Ma megyek majd kondiba hogy le dolgozzam. bár hulla fáradt vagyok, de nagyon bűntudatom van :(

nagyon félek, hogy visszahízok.

Segítetek pár bíztató szóval? vagy nem tudom. még mindig úgyérzem, hogy hájas vagyok. nincs önbizalmam, és berögződött hogy fogynom kell, és nemtudok szabadulni ettől a gondolattól.

Szeretném ha nem jönnének negatív kommentek, mert lehet hogy szánalmas amit csinálok, de belül engem nagyon bánt, és nem tudok mit kezdeni ezzel a gondolattal.


Valamint szeretném, hogyha megsaccolnátok, hogy hány kg vagyok.

Aztán természetesen elmondom a tényleges súlyomat.

[link]


2010. okt. 22. 15:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Neked nem fogyókúra kell, hanem pszichiáter! Beteges, hogy egy ilyen testalkatot kövérnek látsz. Nem cseszegetésből mondom, hanem teljesen komolyan, nagyon veszélyes az anorexia. Nem rég olvastam egy 16 éves lányról, aki belehalt. Ha nem akarsz úgy járni, mint ő, akkor menj el dokihoz!
2010. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
Azért látod magad még mindig hájasnak, mert löttyedt vagy a fogyókúra miatt. Inkább sporolni kéne szerintem és normálisan enni!
2010. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindig reggelizz bőségesen és akkor anap folyamán nem leszel annyira éhes és nem eszel annyit. Mellesleg ügye svagy, hogy lefogytál 17kg-ot, de vigyázz arra, hogy többet már ne, mert így is eléggé vékony vagy, nemhogy kövér...


Sportolj minél többet, de azért mert szereted és ne azért mert muszáj.

2010. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56-58 kg körül lehetsz.
2010. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-53 kg között lehetsz. Ne fogyózz tovább, csont és bőr leszel.
2010. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes az alakod!!!!
2010. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16:18 teljesen jól leírta. Itt már nem zsírt kell veszteni, hanem feszesíteni a tested, mert laza a bőröd. Mivel fiatal vagy, gyorsan fog menni, kérhetnéd személyi edző segítségét edzéstervvel kapcsolatban, hogy tudd, mi neked a leghatékonyabb.
2010. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A 16:13-as hozzászólónak üzenem, hogy máskor figyelmesebben olvasson: szegényke nem kért a negatív kommentekből!!! Szerintem egyáltalán nem kell félnie az anorexiától, hiszen ha saját maga is már tudatában van annak, hogy nem nem normális dolog még tovább a fogyáson agyalnia, akkor nem zizi és nem szorul pszichiáterre!

Kedves kérdező! Tényleg ne fogyj többet! Már így is vékony vagy! Amúgy pedig megértelek, mert 16 éves korom óta küzdök a súlyommal, hol több, hol kevesebb vagyok, ezért nagyon is megértem azokat, akik félnek attól, hogy visszahíznak. Van egy jó tanácsom, ami nálam bevált: ne fogyózz, csak élj egészségesen! Sok zöldség, sok gyümölcs, kevés GI értékű kaják és heti 2X, vagy 3X mozgás (én az aerobicra szavazok, szerintem a legjobb zsírégető és alakformáló torna)! Ne sanyargasd magad, mert a kedved is rossz lesz tőle. Ha viszont eszel rendesen (de egészséges dolgokat), akkor a hangulatod is sokkal vidámabb lesz! Ügyes vagy, hogy ilyen sokat fogytál, kemény munka állhat mögötted!

2010. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!