Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítesz nekem ebben?

Segítesz nekem ebben?

Figyelt kérdés
168 cm és 78 kg vagyok. Összeállítana valaki egy egészséges étrendet? A sportolás része a dolognak már meg van tervezve a fogyókúrához.
2011. jún. 10. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked is csak azt tudom mondani, hogy a legjobb, ha te magad állítod össze, mi az, amit szívesen eszel az egészséges ételekből, de tippeket adhatok.

Reggeli: tk kenyér/magos kifli/pászka/abonett, amelyik jobban esik, 2 szelet csmell sonkával, 1db főtt tojással, zöldséggel (paradicsom, uborka, paprika, retek, amit szeretsz)

rántott 2tojásból, olaj nélkül v max egy evőkanálnyival, hozzá puffasztott rizs, sok zöldség

zabkása gyümölcsökkel, fahéjjal, édesítővel (málna, szeder, cseresznye, eper)

Tízórai: 1répa korpás keksszel, ha nem vagy éhes, egy pohár 100%os gyümilé, alma egy abonettel, natúr joghurt néhány szem cseresznyével

Ebéd: csirkemell vagy tonhal (sós lében), bármilyen salátának elkészítve. Mehet mellé rukkola, saláta levél, mozarella sajt/feta sajt, retek, főtt tojás, csírák, paradicsom stb.

Uzsonna: zeller kefírrel, alma répával, ilyesmik

Vacsora: tonhal/csirkemell sonka/csirke hús, túróval, zöldséggel, ha lehet, itt már ne egyél szénhidrátot v csak keveset.

2011. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megy a zöld kéz!
2011. jún. 10. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

első nagyon jókat írt

kiegészítésképpen: ebédre tojásleves, zöldségleves, pulykaraguleves sok zöldséggel, fűszeres paradicsomleves, krémlevesek mehetnek

rakott zöldségek, párolt zöldségek, hüvelyesek, öntött spárga, karfiol, főzelékek, feltétként sovány sertés, marhahús, máj, pulyka, csirkehús, halak, tojás-főve, grillezve, párolva, roston sütve

zöldséges rizs, főtt újkrumpli, zöldséges kuszkusz, tofu


zöldségkrémek, sovány sajt-vajkrémek, tolle light kenhető sajt, mozzarella, feta, ordasajt, joghurt, kefír, túró. cottage cheese, rizs, szója, kecsketej, körözött, tojáskrém

2011. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked mondani, mint inzulin rezisztens, hogy a szénhidrátdiétánál nincs jobb.

Nem koplalok mellette, mégis csak fogyok. Rendszeres a mozgás és mivel napi 180 grammra van a szénhidrátlimit meghatározva, a szervezetem , ha tornázok, a zsírt égeti mostmár. Nagyon csinos lettem 1 év alatt fogytam10 kilót.Párom is így fogyott most 6 kilót.

Sok húst eszünk, zöldséget, gyümölcsöt és majd kicsattanunk az energiától.Teljes kiőrlésű tönkölybúza pékárut veszünk csak és ha valamilyen ételbe rántás kell, azt is fele telj. kiőrlésű tönkölybúza lisztből és fele fehérlisztből csinálom és úgy ízben nincs különbség, még palacsintát is lehet így sütni.

2011. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!