Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étkezési zavarom van. Vagy...

Timido kérdése:

Étkezési zavarom van. Vagy nem tudom. Segítesz? KÉP

Figyelt kérdés

Fogytam 17 kilót és még mindig úgy érzem, hogy kell.

Sajnos nagyon habzsolós vagyok és nehéz betartani a jó étkezéseket. Ma megettem egy kiló szőlőt, és reggel 3 szelet tk. kenyeret 1 bögre tejjel.

Ma megyek majd kondiba hogy le dolgozzam. bár hulla fáradt vagyok, de nagyon bűntudatom van :(

nagyon félek, hogy visszahízok.

Segítetek pár bíztató szóval? vagy nem tudom. még mindig úgyérzem, hogy hájas vagyok. nincs önbizalmam, és berögződött hogy fogynom kell, és nemtudok szabadulni ettől a gondolattól.

Szeretném ha nem jönnének negatív kommentek, mert lehet hogy szánalmas amit csinálok, de belül engem nagyon bánt, és nem tudok mit kezdeni ezzel a gondolattal.


Valamint szeretném, hogyha megsaccolnátok, hogy hány kg vagyok.

Aztán természetesen elmondom a tényleges súlyomat.

[link]


2010. okt. 22. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem rossz az alakod.

Amit eddig ettél, az semmiség!

2010. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 51-52 körül lehetsz. Nekem is hasonló az alakom, és is annyi vagyon, én 172 cm-hez. Ruhában nagyon vékonynak tűnök, anélkül meg... Pedig sportolok :S

Na de -

nem kell fogynod többet, szép vagy!! Nem ettél sokat, sőt :) Amit meg reggelire eszel, azt felhasználod, azzal indulsz, reggelire mindent lehet a fél disznón kívül szinte :D

De ugye még eszel??? Mert ez így rohadt kevés.

Az edzés pedig tök jó, de előtte szopogass el egy szem szőlőcukrot :)

2010. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez igy még pont jó. Bár nekem jobban tetszene ha kicsit vastagabb lennél. Mindenesetre ne fogyj tovább, mert csúnya leszel. Nem tudom megsaccolni a súlyodat, mert nem tudom, hogy hány cm vagy.
2010. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

168 cm vagyok


tervezem, hogy párolok egy kis répát. aztán nemtudom. talán. mit ajánlotok, mit egyek még?

most ittam 2 pohár vizet.

2010. okt. 22. 15:37
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szőlőből nem tudom mennyi az egy kiló, de így is nagyon egyoldalú az étkezés.

Ha edzeni akarsz, akkor fehérjét is kéne bevinni, pl csirkehusi /tejtermékek és társaik.

reggelire a 3 szelet kenyér okés, ne félj hozzárakni feltétet is:P Lehet az akár vaj+méz is!


Azért érzed magad fáradtnak, mert kb semmit se ettél ma... étkezz rendesen és edzz is! A hasad ok, max edzéssel fel lehet szedni rá izmot; számomra a lábaid borzalmasan vékonyak:S De tizenévesként az még természetes...

2010. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
50%
Jézusom. Nagyon vékony vagy. Egyél rendesen. Az oké, hogy a zsíros ételeket kerülöd, és nem nassolsz, de koplalni sem szabad. Ha félsz a hízástól, akkor tornázz, és mozogj, mert ezzel, hogy nem eszel előbb utóbb bekerülsz a kórházba, és ha szerencséd van akkor nem készíted ki totálisan a szervezeted. Amúgy jó az alakod, én szívesen cserélnék veled. De tényleg figyelj oda erre, mert ez így nem fog sok jóhoz vezetni.
2010. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
50%

Minek gyílkolod magad ennyire?

Kezdesz anorexia gyanús lenni.

Minden rendben van nálad hidd el.

Bűntudatod meg a cigi, kávé, pia miatt legyen csak.

2010. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos vagy, semmit sem kell fogynod !!! Amikor én is lefogytam pár éve átestem a ló másik oldalára. 46-47 kg voltam, kilátszottak a csontjaim, viszont dagadtnak éreztem magamat. Szigorú szabályok szerint étkeztem, nem voltam hajlandó megenni semmi édességet, nyáron egy fagyit sem. Kb. 1 év kellett, hogy rájöjjek gebe vagyok, illetve sok rosszalló beszólás, amit általában ismerősöktől kaptam. Már normálisan eszem, beállt a súlyom 52 kg-ra, amit sportolással simán tudok tartani. A fogyás előtti rossz szokásaimat elhagytam, pl. nem iszom cukros italokat csak vizet.
2010. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

:) Szia!

Szerintem tökéletes a súlyod és az alakod!

A fiúk sem szeretik a csontkollekciókat..

2010. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Majdnem kilátszik a csípőcsontod...

53 kg körül saccollak, Isten ments, hogy még fogyjál, a combodat kéne kicsit formálni (nem vastag, csak kicsit puha, valszeg a 17 kg fogyás miatt, bár nem írtad, ezt mennyi idő alatt sikerült elérned.)

A hasad, derekad teljesen OK.

2010. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!