Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrához segítesz?

Fogyókúrához segítesz?

Figyelt kérdés
Én körülbelül 167 cm és 73 kg vagyok. A nyárra terveztem a fogyókúrát, utána pedig egy életmódváltást (értsd: egészségesebben élni). Na már pedig egy 15 éves alsó-középosztálybeli gyerek nem igazán finanszírozhat egy csúcsdiétát egy egy mágnesfékes csúcs szobabiciklit. Na szóval a helyzet a következő: Összetudna valaki állítani egy olyan egészséges étrendet, amit a helyi boltban is meglehet venni (van ott zöldség, gyümölcs és hús, nem csak "kóbász", hehe...) A mozgásról: van egy biciklim, és rossz idő esetére a régi biciklimet egy állványhoz szereltem (erről bővebben most ne..)
2011. jún. 15. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmondom én hogy csináltam, én kb.4 hete kezdtem, eddig 2 kilót fogytam, de nem is a fogyás a célom, hanem hogy egészségesebb, fittebb és feszesebb legyek.

Csak vizet iszom, teljeskiőrlésű pékárut fogyasztok, rengeteg friss zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok, ezt tényleg úgy értsd hogy naponta többször, nagyon ritkán eszek olajban kisült dolgokat, és nagyon ritkán nassolok.

Emellett Rubint Rékázom kb hetente 5ször, és biciklizek is.

Bár azt mondják, hogy fogyáshoz leghasznosabb a futás, én annak a híve vagyok, hogy minden mozgás jó, de rendszeresen és kitartóan kell csinálni.

Javaslom neked, hogy ne minden nap a bicajozást választ, mert megunod. Kereshetsz a neten is videókat, amivel erősíthetsz, én Rubint Réka van 5 perced tornáit használom, kb napi fél óra, nekem nagyon bevált.

Az étkezésedben arra figyelj, hogy a szénhidrát kevés legyen, az is inkább gyümölcsökből, teljes kiőrlésű kenyérből ilyesmiből álljon. Fogyassz sok fehérjét: csirkemell, joghurt, túró, hal, tojás... Emellett sok sok nyers zöldség és gyümölcs. Cukrosat ne igyál, mert az tényleg nagyon hizlal. Egyél krémleveseket, salátát, sütőzacskóban zsiradék nélkül sült dolgokat, főzelékeket, grillezett dolgokat.

Sok sikert és kitartást!

2011. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"mert megunod". Hát az kizárt, de az Rubint Réka videót megnézem. Kösz a hasznos tippeket az étkezéshez. Megy a zöld kéz.
2011. jún. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!