Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm vagyok és 65kg. Mennyit...

163cm vagyok és 65kg. Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

Ha érdekel, elolvashatod azt is, h hogyan zajlik egy napom. : reggel amikor felébredek, nincs időm reggelizni, így csak du. amikor hazaérek 5 körül a suliból, akk eszek valami joghurtot, v popcornt, v gyümölcsöt, vagy valami szendvicset/csirkemell sonka v. csípős felvágott+trappista sajt+ketchup/.van úgy, h délelőtt a suliban megeszek egy péksütit. Tudom, h nem valami jó étrend, de nincs időm mást enni. esténként szoktam sportolni, de nem túl sokat, mert a tanulás elveszi az időmet. a sport így zajlik: 100-100 lábemelés oldalra fekve ollózva, 50 hasprés, 100 lábujjhegyre állás(vádlierősítés), és minden 2. nap 50 guggolás.



Milyen másik edzéstervet ajánlanál, v étrendet?



Köszi h elolvastad, képet ma este teszek fel ha van rá igény.


EGYÉBKÉNT JANUÁR 10IG SZERETNÉK LEFOGYNI


2010. okt. 20. 15:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kardiozzál inkább. Keress rá gugliban az "Első 5km-em"-re. Elvileg egész jó edzésterv. Kb fél óra az egész. De minden pontosan le van írva. Vagy ugrálókötelezz egy órát, vagy valami. Hullahopp karika.

Esetleg tölts le netről ilyen jól megmozgató tornát. Biciklizz. Vagy nemtom, ami jól esik, csak mozogj.

2010. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
feküdjél le korábban, és kelj korábban, hogy legyen időd enni reggel. ennyi.
2010. okt. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Ha gondolod állítok neked össze egy egyszerű alakformáló edzéstervet, amivel egészségesen és nagyon könnyen otthon leadhatok azt a pár kilót. Ha érdekel akkor írj egy üzenetet a winman@citromail.hu -címemre. üdv.: Gé
2010. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
köszi és írok
2010. okt. 21. 18:42
 25/27 anonim válasza:

Erre van egy egyszerű kiszámítási mód...

Neked: 56.7 kg-nak kellene lenned.

2010. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
szal majdnem 10 kg-ot kellene fogynom.. :( ezért kérem a segítséget.
2010. okt. 23. 19:26
 27/27 anonim ***** válasza:

14:17-es!

Milyen egyszerű kiszámítási mód van? Írd le légyszi, te, hogy kalkuláltad ki a kérdező ideális súlyát!

2010. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!