Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kell? Mennyit? (kép)...

Fogynom kell? Mennyit? (kép) 19éves vagyok 163cm és 64 kg

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 3. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kis sportolás rádférne amúgy nem vészes:)
2011. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Ekkora segghez tanga, pfuj.
2011. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
XDDDDDD
2011. aug. 3. 20:24
 4/9 anonim válasza:
100%
Nincs semmi különös ezzel a seggel, csak nem formás. Végezz alakformáló gyakorlatokat napona combra, fenékre és hasra. Ha rászánsz napi fél órát és nem leszel lusta, tuti alakot csinálhatsz a mostaniból.
2011. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Kezdj sportolni, akkor karácsonyra már jó alakod lehet (bár a mostanival sincs komoly baj).
2011. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kb olyan 7-10 kilót ledobhatnál. Én 164 centihez vagyok 50 kiló, és nem vagyok sovány.
2011. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 5 kg-t, és akkor nagyon csinos leszel. Amúgy én is voltam 164 centisen 50 kg és kimondottan sovány voltam.
2011. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Testzsírból csökkenthetnél kb 8%ot.
2011. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2 VÁLASZOLÓHOZ:ekkora segghez tanga? Talán a tangát is az anorexiás 25 kg-os 183 cm-es nőknek találták ki? Kicsivel húsosabb lány fel sem húzhatja? Neked valami nagyon komoly ízlés problémád lehet, öcsi! Attól még, hogy valaki méretesebb hátsóval rendelkezik, nem jelenti feltétlenül azt, hogy nem nézhet ki jól tangában/francia bugyiban..bár te biztosan a fogpiszkálókat szereted, ha ezt a szegény csajt megszóltad :)) Nemde? Szerintem nem aggódj (kérdező) néhány kg bőven elég lesz, és így is formás a segged, picit kéne csak csökkenteni. A fantasztikus kis 2. válaszolónk, meg egy rosszindulatú köcsög. ;)kocc innen !
2011. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!