Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm vagyok és 65kg. Mennyit...

163cm vagyok és 65kg. Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

Ha érdekel, elolvashatod azt is, h hogyan zajlik egy napom. : reggel amikor felébredek, nincs időm reggelizni, így csak du. amikor hazaérek 5 körül a suliból, akk eszek valami joghurtot, v popcornt, v gyümölcsöt, vagy valami szendvicset/csirkemell sonka v. csípős felvágott+trappista sajt+ketchup/.van úgy, h délelőtt a suliban megeszek egy péksütit. Tudom, h nem valami jó étrend, de nincs időm mást enni. esténként szoktam sportolni, de nem túl sokat, mert a tanulás elveszi az időmet. a sport így zajlik: 100-100 lábemelés oldalra fekve ollózva, 50 hasprés, 100 lábujjhegyre állás(vádlierősítés), és minden 2. nap 50 guggolás.



Milyen másik edzéstervet ajánlanál, v étrendet?



Köszi h elolvastad, képet ma este teszek fel ha van rá igény.


EGYÉBKÉNT JANUÁR 10IG SZERETNÉK LEFOGYNI


2010. okt. 20. 15:46
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Azt hogy mennyit kellene fogynod egyszerűen kiszámolhatod : testtúlyod osztva a magasságod méteresített négyzetével. Így: 65/1.63 a négyzeten = ?

Ez az érték 24 alatt alultápláltságot jelent 30 felett túlsúlyt. Számoldd ki ! :)

2010. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Egyél rendesen, reggelizz és ebédre is egyél valamit, de NE péksütit, ez elég rossz választás, ha fogyni akarsz.

Vigyél otthonról valami zöldséget, gyümölcsöt, salátát, szendvicset. A sajtról mondj le, mert eléggé hizlal a legtöbb...

Ha hazaérsz, egyél rendes ételt, de csak mértékkel, lefekvés előtt 4 órával már ne egyél semmit.

Amúgy nem értem, hogy nincs időd enni, nincs 10perces szünetetek a suliban?

2010. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
Kiszámoltam Neked, az ideális testsúlyod 59,85. Amúgy itt csináltam: [link]
2010. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
szóval 5 kilót kell fogynom.. :S köszi a válaszokat azért :)
2010. okt. 20. 16:06
 5/27 anonim ***** válasza:
nem tudjuk a testzsír százalékot, de kb 5, szerintem inkább többet, 7-8 kg.
2010. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kellene érezned, h mi az a súly, amivel jobban érzed magad. Nekem a testtömegindex alapján pl. nem kellett volna fogynom, az ideális tartományba estem, de én nem éreztem jól magamat azzal a súllyal. lefogytam 8 kilót, és szerintem most vagyok pont jó.

Nem hiszem el, h nincs időd enni. Szünetekbe mit csinálsz? Arra sincs időd, h bekapjál 1 almát a 10 perces szünetben? Inkább napközbe egyél, azt úgyis lemozgod, ne este, lefekvés előtt, mert az mind lerakódik. Étkezzél változatosan: mindent lehet, csak mértékkel. Amúgy a ketchup is hízlal, ill. a péksütik se ajánlottak.

2010. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszönöm.. én is ennyire számítottam.. :( na és ki az, aki tudna nekem egy hatékony edzéstervet csinálni? ÍGÉREM hogy betartanám, 1 hónap alatt lelehet egészségesen fogyni 5 kg.ot minimum? mert úgynéz ki, h előre hozzák november 21 re a nénjém esküvőjét, és én leszek a koszorúslány.. :) de csinos akarok lenni az esküvőig, és leakarom addig dobni a kilókat.. :) segítene valaki egy 6ékony edzéstervvel?
2010. okt. 20. 16:27
 8/27 A kérdező kommentje:
ez az utolsó előttinek szólt.. hát igen. de sztem is oan 7 kg ot kellene fogynom. nem vagyunk bent szünetekben, csak nagy szünetben, mert am kizavarnak minket az udvarra ha esik az eső akk is.
2010. okt. 20. 16:29
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a klasszikus mozgások segítenek (pl. amit tesiórákon is szoktatok). Én legalábbis semmilyen extrát nem használtam, se konditerem, se kazetta. Találj ki pár mozgást. A bemelegítést azért ne hagyd ki! :-)

Nekem a guggolás, biciklizés, helyben futás sokat segített. Csinálj felüléseket, variáld, gátüléssel.... rengeteg lehetőség van.

2010. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
És a többi oszt.társad se eszik egész nap? Ők hogy oldják meg?
2010. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!