Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyás minden embernél úgy...

A fogyás minden embernél úgy van, hogy ha fogy, akkor az minden testrészről történik, nem csak bizonyos helyekről?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki fogy hasból, akkor arcból is fog fogyni stb.?
2023. aug. 13. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon igen. De mindenkinél valahol elkezdődik a fogyás és nem mindenkinél ugyanott. Tehát lehet, hogy neked pl az arcodon látszik először, a hasad meg ugyanolyan marad, de ha folytatódik a fogyás, akkor előbb-utóbb a hasadról is fogysz.
2023. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon mindenhonnan - de eleinte én inkább csak felülről, a felsőtestemről fogyok, a gatyáimba meg ugyanúgy nem férek bele... 36 N (körte alkat)
2023. aug. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában mindenhonnan fogysz csak nem arányosan, van olyan pont ahonnan jobban megy le a zsír és látványosabb és van ahonnan kevésbé. Az emberek zöme felső testből fog először fogyni olyan látványosan, aztán majd fog menni hasból, combból fenékből stb...


Én amikor fogytam először a melleimnél vettem észre változást, aztán ment le a hasamból és leginkább a combjaimból. Nem vagyok az a körte alkat, de a combom, fenekemen is volt bőven felesleg anno, viszont ott volt a leglátványosabb a változás amikor már igen csak sok súlyfeleslegtől szabadultam meg, mert ott viszonylag gyorsan eltűnt a zsír, gyorsabban mint a hasamról.

2023. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyenletesen fogysz és felül kezdődik el a fogyás, meg azon is múlik, hogy hol látszik először, hogy mit edzel, milyen az izomzatod.
2023. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, pl nekem utoljára hasamról fogyok :D
2023. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!