Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tènleg meg áll a fogyás egy...

Tènleg meg áll a fogyás egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés
Május óta fogyozok 137 kg,voltam,most tartok 109 kg nál 2 hete ugyan ebben a 109 kg ban vagyok,pedig ugyan úgy mozgok nem eszek semmi egészségtelent 17 után már nem eszek,mikor indul meg?valaki hasonló helyzetben?

2022. aug. 21. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kalóriakereted mennyi?
2022. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Van hogy az 1000kjc se éri el
2022. aug. 21. 18:51
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Meg...és én személy szerint, unom. Elegem van ebből a marhaságból! Mert ez úgy hülyeség ahogy van. Efy ördögi kör, mert ha azt nézed, akkor sincs vége, ha lefogytál. Egy agyrém az egész. Teljesen belebetegszik az ember a sok idiótát hallgatva, meg az ócskára retusált, photoshoppolt képeiket. Dögöljenek bele.
2022. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Laylah ***** válasza:
100%

"Van hogy az 1000kjc se éri el"

Na ez a baj. Legalább 1800 kéne.

2022. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De ha nem kívánom az ételt?délután se ennék csak a cukrok miatt ennek kell hogy ne menjen le
2022. aug. 21. 19:00
 6/22 A kérdező kommentje:
Kedves 3,as ha ennyire felhuzod magad mèrt írsz???minek höbörögsz egy kérdést tettem fel,nem kötelező válaszolnod.
2022. aug. 21. 19:02
 7/22 Laylah ***** válasza:
100%

Tudom, milyen ez. Próbálj meg akkor kalóriadúsabb kajákat enni. Pl. adhatsz a sütéshez olajat (én nem szoktam, teflonba nem kell), húsok mellé szószokat, mártogatósokat. Picit növelhetsz az adagok méretén is, pl. 30 grammal több hús, rizs, bulgur, egyéb nem zöldég köret is lehet mondjuk 15-20 grammal több, stb. Ilyenekkel észrevétlenül tudod növelni a bevitt mennyiséget.

Lelki/mentális oldalról pedig dolgozz azon, hogy tudatosítsd, hogy nem attól fogysz, hogy minél kevesebbet eszel. Az étel nem az ellenséged, csupán a mérték az, ami számít. Ha túl keveset eszel, azzal többet ártasz magadnak mint használsz, erről szól a kérdésed is. Ezen felül idővel felléphetnek akár rosszullétek, drasztikus esetben ájulás, általános közérzetromlás, motiválatlanság, fáradtság, agyi kapacitás csökkenése, anyagcserezavarok stb. Arról nem is beszélve, hogy sokkal kevesebbet eszel, mint amit a szervezeted alapjáraton igényelne csak azzal, hogy van. Ha még ezen felül sportolsz, azzal durván mínuszban vagy. Velem egyszer volt olyan, hogy elég keveset ettem addig a nap folyamán (5-600 kcal körül, de még hátra volt az uzsonna és a vacsi), aztán elmentem úszni egyet. Ki kellett jönnöm a medencéből 10 perc után, mert annyira rosszul lettem, hogy az ájulás környékezett. Hidd el, tudom, miről beszélek.

2022. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7*köszönöm megfogadom
2022. aug. 21. 19:23
 9/22 anonim ***** válasza:

A 7esneknigaza van.

Amiket kiemelnek 'Ha túl keveset eszel, azzal többet ártasz magadnak mint használsz, erről szól a kérdésed is. Ezen felül idővel felléphetnek akár rosszullétek, drasztikus esetben ájulás, általános közérzetromlás, motiválatlanság, fáradtság, agyi kapacitás csökkenése, anyagcserezavarok stb. Arról nem is beszélve, hogy sokkal kevesebbet eszel, mint amit a szervezeted alapjáraton igényelne'


Szóval tenyleg rettenet keveset eszel, es ezert allt meg a fogyas. Kb 1800 kaloriat minimum meg kellene enned minden nap hogy a tested jol mukodjon. Most tartasz ott hogy a tested megunta az ehezest es elvon energiat mindenhonnan hogy kevesebbol funkcionaljon.


Szep lassan vidd fel a kereted normal mennyisegre. Ne azert egyel emrt kivanod vagy mert finom, hanem mert a testednek szuksege van tapanyagra. Ez a mentalitas kesobb segit majd a lefogyott sulyodat is megtartani.

Kell egy boseges reggeli 380-420 kaloriabol

Kell 3-4 oran belul egy szinten boseges ebed 500-600kaloriabol

Kell egy uzsonna 200-250 kaloriabol

Es kell egy vacsora 35o-400 kaloriabol


Etkezesek kozott ne teljen el 5 ora. A vercukrodat, hormonokat osszezavarja. Kifejezetten kaors lehet ha 5 utan nem eyzel. Modositsd arra hogy lefekves elott 3 oraval nem eszel


Es ha az adgaok tul nagyok lennenek akkor zsiradekkal tudsz csalbi. Tobb olaj a rantotta ala, ebed tetejere egy marok mandula/mogyoró stb

2022. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Laylah ***** válasza:
Vagy számolhatsz úgy is, hogy ébren töltött óránként eszel 120 kcal-t. Nekem pl. az 1500 kcal 15 óra ébrenlétre teljesen jó és fogyok is. Ha többet vagyok ébren, akkor több is belefér, ha kevesebbet, akkor kevesebbet kívánok amúgy is. Neked ez 1800 kcal-lal óránként 120 kcal-ra jön ki.
2022. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!