Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tènleg meg áll a fogyás egy...

Tènleg meg áll a fogyás egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés
Május óta fogyozok 137 kg,voltam,most tartok 109 kg nál 2 hete ugyan ebben a 109 kg ban vagyok,pedig ugyan úgy mozgok nem eszek semmi egészségtelent 17 után már nem eszek,mikor indul meg?valaki hasonló helyzetben?

2022. aug. 21. 18:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset eszel, ahogy írták is, ezt nem akarom nagyon részletezni, de tényleg többet ártasz magadnak.

Az eredeti kérdésedre válaszolva: teljesen normális dolog a stagnálás akkor is, ha mindent jól csinálsz. Néha van, hogy hónapokig nem mozdul a mérleg. Utána "hirtelen" megint megindul. Ez sokaknak el szokta venni a kedvét, és értelmetlennek látják az egészet, holott ez is a része.

2022. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Van, hogy stagnál a fogyás igen. Nekem egyszer leállt 2 hónapra egy év fogyás után. Kivártam türelemmel és újra indult. Ekkor még bőven volt feleslegem. Aztán megint megállt, 3 év után, mikor 67 kg lettem.

Innen nem mozdul, több mint fél éve. De már nem izgat, a magasságomhoz egészséges a súlyom. Innentől már valószínű erősen koplalnom kéne a további fogyáshoz, de arra NEM vagyok hajlandó. Szóval nekem ezxa súly megfelel.

Neked sem így kellene fogynod. 1000kcal energiabevitel egy kómás betegnek sem elég! Így idővel nagyon lelassul az anyagcsere, tápanyag és vitaminhiányod lesz, később hullhat a hajad, éhség és falási rohamok stb. Melegágya a jojóeffektusoknak ha így próbálsz fogyni. Kiéheztetve a szervezetedet. De te tudod.

2022. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!