Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy? .

Az miért van, hogy? .

Figyelt kérdés
86kg-ról sikerült lefogynom 70kg-ra és 70kg-nál étkezésre is odafigyelek kenyér, tészta ilyenek kilőve. napi 1-2 órát futópadozok és nem értem miért nem ég a zsir továbbra is. szóval már hónapok óta 70körül stagnál. 4 max 5kg zsir van még rajtam.
2010. okt. 9. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha futsz a zsír átalakul izommá,ami nehezebb.tehát lehet h vékonyabb vagy,de sulyban ugyanannyi
2010. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem fogysz mert a bevitt kalória egyensúlyban van az általad naponta elhasználttal. Ha a kaját csökkented vagy a mozgást növeled akkor folytatódik a fogyásod.
2010. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves második:akkor eddig se fogyott volna nem???
2010. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első enyhén sötét.A zsírból soha nem lesz izom,fizikai képtelenség.Fogyás alatt meg izmot építeni szinte lehetetlen,még extra fehérje bevitel mellett is örülhetsz,ha a meglévők megmaradnak.

A 2.mondja jól.Most pont annyi kalóriát viszel be,amit pont elégnek tart a tested.Csökkentsd tovább a szénhidrátot és megindul a zsírleadás!

2010. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát utolso akkor e vagy sötét,hogy a szavaiddal éljek.Ha van egy hájas ember akkor hogyan lesz belöle izmos??nem szó szerint kell érteni h átalakul a zsír izommá hanem idézőjelesen.Fogyott,sportol.Magyarul fogyok 10kilót,de a sport miatt kialakul rajtam 4kiló izom akkor a mérleg csak 6kg minuszt fog mutatni.
2010. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!