Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória volt a mai napom?

Hány kalória volt a mai napom?

Figyelt kérdés
reggeli:2.5 párizsis zsemle vajjal paprikával,ebéd:3 párizsis kenyér majonézzel,kecsappal,vacsora 6 Nutellás palacsinta és rakott kelbimbó majonézzel.
2010. okt. 7. 23:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
amég mi toljuk a finomabbnál finomabb kajákat:D
2010. okt. 8. 21:44
 22/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, az ilyenek, mint te már szaporodnak is http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__12..


Dilettánsok vagytok. aki fost eszik, az maga is egy fos!

2010. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Tudod mit?eddig moderáltam magamat,de mostmár a jó k.rva anyádat Azt b.zdmeg.te vagy 1 nagy nulla,és majd egyszer áthívom a gyerekeidet fagyizni és nekik is megmondom hogy egy g.ci nagy nullák ők is ezzel az egész szarságoddal amit beléjük nevelsz.
2010. okt. 9. 00:09
 24/29 anonim ***** válasza:

Mi van öcsi, kiborult a bili? Nem fér bele a kis agyadba, hogy szeméttel táplálkozol és azt az esetleges kis izmodat is el fogod veszíteni, ami van?


A pick párizsid, meg ipari hulladék, ami húst nem látott. Tele van zsírral, meg fűszerrel. Nagyon komoly kaja tényleg egyél sokat belőle, egészségedre. Meg sok olyan női kaját is, mint a Nutellás palacsinta, neked való, te szánalom! Kérdezd meg minden nap hány kalóriát ettél a szcientológus atyádtól b+. :D

2010. okt. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem csak párizsit eszek te seggarcú.Mindent ami jól esik változatosan a tökfőzeléktől a kolbászig mindent.A viselkedésedet már inkább nem kommentálnám.Szánalmas vagy.Ha Miskolcon jársz feltétlenül csöngess be hozzám mert szivesen megmutatom azt a kevés kis izmot,meg a házamban berendezett edzőtermet.
2010. okt. 9. 12:10
 26/29 anonim ***** válasza:

Kedves kaja tudós!

Legalább egy, rendesnek tartott kaját írjál már le. Vagy ne is egyet, hanem inkább párat, mert azt az egyet nem ehetem állandóan. De a nutellás palacsinta lebecsülésed akkor sem értem. Az asszony soha nem rakbele a palacsintába műínyagot. A nutelle, meg mogyorókrém. Az miért rossz? És milyen elv szerint kell kiválogatni a kajákat? Megtennéd hogy megírod?

2010. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
igen!engem is érdekelnének azok a rendes kaják.
2010. okt. 9. 19:31
 28/29 anonim ***** válasza:
Azt már tudjuk, hogy amit eszünk, az mind szemét. Sose fogjuk megtudni, hogy mit esznek a nagyok, az igazi emberek. A kenyér se jó, meg a kifli sem. Te jó ég, én már évtizedek óta eszem őket. A palacsintát meg imádom. Meg a jó pörköltet, finom sajtokat. Gyakorlatilag mindent szeretek. És majd úgy fogok meghalni, hogy végig szemetet ettem.
2010. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

aki ott irkálta azt az "ez szemét az szemét" annak üzenném hogy:

1. nem mindenki milliomos,nem teheti meg hogy a bioneokvark uborkáját meg pickszalámiát megvegye..

2. gondolom élelmiszer mérnök az illető

3.én 3 éve nem voltam beteg sem,még náthás sem, és 18 kilót fogytam csak azzal hogy több zöldséget ettem és nem piáltam.azt hogy a pékáruk meg a kenyér szemét, megint okos kijelentés.ennyi erővel amit a boltban megveszek magot hogy elvessem is szemét (vagy tán azt is tudod hogy állították elö?gondolom)


ezek az ételek nem egészségtelenek,hanem egészségtelenek nagy mennyiségben,mozgás nélkül,korlátok nélkül. ilyen étkezéstöl alap lehet egy jóképű érrendszeri betegség, de még a kérdésre se a legjobb választ adtad.már ha az ott az volt...


kérdező helyébe én ezt ki se számolnám,a kalóriákat akkor lenne érdemes ha nem kell leírnom egy 2oldalú a4es lapra miket ettem ma (ami ha fogyást akarunk elérni kb 1000-1500kalória)


még most se fér a fejembe mondjuk az a komment,nyilván okosabb nálunk és biokémiai végzettsége van, de sállj már le a földre azért.. ezgáz.

2012. márc. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!