Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória volt a mai napom?

Hány kalória volt a mai napom?

Figyelt kérdés
reggeli:2.5 párizsis zsemle vajjal paprikával,ebéd:3 párizsis kenyér majonézzel,kecsappal,vacsora 6 Nutellás palacsinta és rakott kelbimbó majonézzel.
2010. okt. 7. 23:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"Nem értem a felsoroltakból, mi a szemét, és te mit eszel, ami nem szemét? Hogyan mondhatod, hogy más szemetet eszik?"


Jó, akkor elmondom a felsoroltakból mi a szemét, jól figyelj:

-zsemle, kenyér: fehérlisztes pékárú

-párizsi: hús biztos nincs benne, ipari hulladék

-vaj: mesterségesen előállított tranzzsírsavakat tartalamazó műanyag

-majonéz: szintén mesterséges szemét, 80%-a telítetlen zsír, semmi más

-ketchup: ez se látott paradicsomot, ipari műanyag szar

-nutellás palacsinta: a legszarabb az egészben, ennyi erővel lehetne gumicukor is. Persze, ha szerinted az is normális, akkor hiába is írok ide bármit, egyél habszivacsot akkor.


Aki azt írta, hogy orvos családtag tanácsára/felgyülete mellett eszik csokis fánkot meg ilyeneket, annak meg külön gratuálok, büszke lehet rá!


És, hogy miket eszek én, Nagyon eygszerű, mindent, ami nem mesterségesen előállított, a természetben is előforduló tápanyag. Ezekből persze az arány a nem mindegy, mert a sok okos gyümölcssel tömi magát egyoldalúan, semmi fehérje bevitel, meg egyebek.

2010. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

20:38- Gratulálok ehez a hosszú akármire


És szerinted ki nem szarja le a véleményed ?


Már nem azért, de a mai fiatalok még jobban is néznek ki, mint a régebbiek, pedig minden kamasz össze-vissza eszik, azt kapja be ami jól esik és rohan is tovább, ennyi ! Ez a mai élet, csak tudod ez úgy van: akinek beválik az élvezi, akinek pedig nem válik be az ropogtatja a zöldségeket és a zsirmentes csirkemellet és irigykedik azokra akik ehetnek nyugodtan, mert nem árt meg nekik. Na ennyi az egész.


A kérdezőnek szerintem beválik ez a laza hozzáállás a kajáláshoz, szereti amit eszik, jól érzi magát tőle és jól is néz ki, akkor meg mi van ?

2010. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
kisbarátom,kérlek ne ipari hulladékozd le a 2000ft/kilós pick marhapárizsimat,mert kezdek ideges Lenni:( tudtam hogy lesz pár hozzád hasonló szcientológus hasonmás droid,de azért köszi a választ igazán aranyos vagy.
2010. okt. 8. 20:53
 14/29 A kérdező kommentje:
gondolom a túlsúlyos 35éves egyedülálló hölgyek csoportjába tartozol:)
2010. okt. 8. 20:56
 15/29 anonim ***** válasza:
20:48: Dilettáns vagy a témához, ennyi a lényeg. Jobban néznek ki a mai fiatalok? Akkor légyzsives nézz meg egy ókori görög képet, meg most menj ki az útcára, hogy mennyire faszán néz ki az átlag a chips-el, meg a gundel palacsintával.
2010. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
jó lenne ha leszállnál végre a földre
2010. okt. 8. 21:04
 17/29 anonim ***** válasza:
Kérdező te meg Nutellás palacsintát egyél inkább és számold meg mennyi a kalória. Ez a te szinted, amivel kár is kóstolgatni engem. ;)
2010. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

tudod mit???megyek és eszek egy kis fagyit!!!21 óra 13 perckor..érted?? csak én csinálhatok ilyet.Te képtelen vagy rá.

Nézegetsd csak a calorie counteredet,amég én bevágok 20 deka szalonnát:):) gyerünk SÓVÁROGJ SÓVÁROGJ SÓVÁROGJ SÓVÁROGJ SÓVÁROGJ HAHAHAHA

2010. okt. 8. 21:17
 19/29 anonim ***** válasza:

Hajrá, kérdező !! xDDDD


68%-os, tudod mit ettem PONT 2 perccel ezelőtt ? 2 hotdogot, kakaóskávét és FINETTI rúdakat !!!

o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O

Jujj, vajon mit kivánook most ?.............

2010. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
68% most nyers répákra,és karalábékra flashel:D:D
2010. okt. 8. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!