Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit koplaljak, hogy...

Mennyit koplaljak, hogy elmaradjon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokat utálni fognak ezért a kérdésért, ezért előre is bocsánatot kérek... Mostanában egyre jobban zavar az alakom, van itt-ott néhány párna, amit eltüntetnék. Arra gondoltam, hogy az anorexia jó megoldás lenne, ugyanis gyűlölöm a menstruációt, és bármit megtennék, hogy megszűnjön végre. Az egészségemért nem aggódom, sem hosszú életre, sem gyerekre nem vágyom. Tanácsokat szeretnék kérni.
2010. szept. 30. 17:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
ráadásul a nagyon gebe csajok se jönnek be sokszor a pasiknak.. :) miért most hány centi/hány kiló vagy??
2010. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Basszus tényleg ekkora divat lett az anorexia?Ma már ez a 3. ilyesfajta kérdés...de csak ebben a témakörben.

Mondok neked valamit.Szánalmas vagy.És az összes többi elmebeteg aki anorexiás akar lenni,is szánalmas.Milyen már,hogy egy betegséget akartok magatokénak?Ez is ugyanolyan betegség,mint a skizofrénia...vagy pl az AIDS.Akar valaki skizofrén,vagy AIDS-es lenni?Nem.És anorexiás meg igen.Elég szomorú.

Tudod...én nem rég múltam 14...11éves koromban megjött,és kb fél éve elmúlt a menzeszem.Addig én is utáltam,de mikor késett...már akkor tudtam,hogy ennek nem lesz jó vége.Első hónapra ráfogtam,hogy oké....késik.Második hónapban már fura volt.Harmadik hónapban már rohadtul aggódtam,hogy mivan.Azóta minden hónapban azért imádkozok,hogy végre legyen újra...De nem lesz.Pedig már híztam 2kg-t.És semmi...sőt.Valószínűleg,mivel ilyen fiatalon koplaltam,felborítottam a ciklusomat,és az egész testem működését...meglehet,hogy meddő leszek.Én azért sírok mindennap,hogy ez ne következzen be,te meg ezt akarod magadnak.Gratulálok.

2010. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egy jó kemény oIo hiányzik,nem az anorexia.
2010. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

164 cm 56 kg

de most így utólag teljesen őrültnek érzem magam, hogy feltettem egy ilyen kérdést... sajnálom, nem vagyok normális! azt hiszem, inkább megpróbálok észhez térni, és nem megsérteni másokat a saját hülyeségeimmel! Sajnálom!

De őszintén a meddőség miatt nem aggódom, amennyit szenvednek velem a szüleim... nem akarom még egy olyan hülyét a világba szülni, mint én... na mind1, ez már más téma

2010. okt. 1. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!