Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozogjak vagy "koplaljak"?

Mozogjak vagy "koplaljak"?

Figyelt kérdés
Le akarok fogyni pár kilót illetve izmosodni szeretnék kicsit, hogy pl. a combomon ne ráncolódjon a bőr és a hasamon ne legyen 3 nagy hurka ha leülök. Most 163 cm vagyok 53 kg. A baj az hogy ugye ehhez mozogni is kéne. Viszont , ha nem eszem rendesen és rendes kajákat akkor nincs erőm mozogni( múltkor összeestem futás közben 12 perc után pedig az aznapi már fogyókúrás kajám ez volt: reggeli 4 szelet puffasztott rizs, párizsi, uborka, pohár kefir, ebéd:párolt zöldségek, egy szelet csirkemell vacsi:3 szelet puffasztott búza, párizsi, paradicsom, kefir és egy üveg ivójoghurt), ha eszem rendesen akkor van erőm mozogni, de úgy érzem (és a mérleg illetve a tükör is azt mutatja hogy) közel sem égetek el annyi kalóriát mint amennyit megeszek. Már 1 hónapja szenvedek és nem tudom, hogy mi a fenét csináljak???
2010. jún. 6. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is:S
2010. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ugyanez :D De ha koplalsz, akkor a bőröd nem szép feszes lesz, hanem megernyed, arcod beesik...

Max, ha sehogy nem fogsz a sporttól, keress egy magánedzőt, ő tudni fogja milyen zsírégető mozgásokra lesz szükséged. (Keress hirdetésekben, vagy egy fitnessklubban)

2010. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Egyél amit kíváncs nem kell koplalni. Világ legnagyobb hülyesége. A szervzet bolondul csak meg. De mozogni amennyit csak tudsz futás kondi stb. szakadásig. Meg fog jönni a hatás. Főleg ha izmosodni akarsz.
2010. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az úszás amúgy nagyon jól formálja a combokat, csak nem tudom mennyire akarsz széles vállat :D
2010. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ezzel a súllyal felesleges szenvedned. Szerintem fuss sokat + Rubint Réka dvd, ezzel olyan jól fogsz kinézni, hogy hajajjj :)
2010. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan dolgok amiket ha betartassz letudsz fogyni...pl lemondassz a kenyerrol meg az edessegrol...a fogyashoz es az izmosodashoz ajanlanam a szaladast...mindennap szaladj 10-15percet...eloszor lassan aztan gyorsabban...mikor milyen allapotba vagy de legyen mindennapos...ha setalsz mindennap egy ket orat azis sokat szamit.Garantalom a fogyast ha a kenyeret elhagyod vegleg...ugyanis rengeteg olyan dolog van amit kenyer nelkul keptelen vagy elfogyasztani...legyen az zsir, margarin, szalami...Sok sikert ...en mar 6honapja nem eszek kenyeret, egyebet mindent megeszek es sikerult 10kilot leadnom.De ide turelem es meg turelem is kell:)
2010. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
talán rendesen kéne táplálkozni, egy jól összeállított diétával és akkor lenne erőd sportolni is. szerintem fordulj egy edzőhöz ő összeállít neked étrendet és edzéstervet is. és akkor nem kell a sötétben tapogatóznod, hogy hogy hozd magad formába.
2010. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hjajj látom senki sem olvasta végig a magyarázatot csak a kérdést.

A koplalás szót nem véletlen tettem "" jelek közé a magyarázatban leírtam hogy ez igazából mit jelent.

Nem ész nélkül csinálom mert a leírt napi étkezésben mindenféle tápanyag(zöldség, tejtermék, hús, gabona) megtalálható.

A kenyér elhagyása sem működik, nem jó kedvemből eszek puffasztott bigyókat, hanem azért mert nem eszek kenyeret és ezzel pótolom.

Az sem opció, hogy ez a súly ne aggasszon, mert nem a súlyom aggaszt,hanem hogy látom magamon a kis zsírpárnákat és tudom jól,hogy ez egészségtelen(hisz a testem belsejében is jelen van). A családom több tagja is szívbetegséggel, cukor betegséggel, vérnyomás problémákkal küzd és valószínű nekem is lesznek ilyen problémáim, ezért megpróbálok tenni ellene, illetve olyan állapotba hozni a testemet, hogy felvehessem ezekkel a betegségekkel a harcot.

Mint írtam is nem a munisz 10 kg fogyás az elsődleges célom, hanem az izmosodás, az hogy a zsírpárnákat vagy eltüntessem vagy izommá alakítsam (már csak azért sem a fogyás az elsődleges mivel az izom nehezebb mint a zsír).

Szóval köszönöm hogy (ki rendesen, ki bukón válaszolt),de várom a további tanácsokat lehetőleg a kérdés teljes tartalmát figyelembe véve.

2010. jún. 6. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
De, ész nélkül csinálod. Rendesen kell táplálkozni, és akkor marad erőd, és nem koplalsz. A kaják amiket felsoroltál, tipikus fogyókúrás baromságok, amik sajnos már nagyon beleégtek a köztudatba, csak éppen értelmük nincs, csupán a helyet foglalják. (kivéve a zöldségeket meg a csirkemellet)
2010. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ennyi kajától nincs energiád? Én olykor ennyit nem is eszek 1 nap. :O
2010. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!