Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozogjak vagy "koplaljak"?

Mozogjak vagy "koplaljak"?

Figyelt kérdés
Le akarok fogyni pár kilót illetve izmosodni szeretnék kicsit, hogy pl. a combomon ne ráncolódjon a bőr és a hasamon ne legyen 3 nagy hurka ha leülök. Most 163 cm vagyok 53 kg. A baj az hogy ugye ehhez mozogni is kéne. Viszont , ha nem eszem rendesen és rendes kajákat akkor nincs erőm mozogni( múltkor összeestem futás közben 12 perc után pedig az aznapi már fogyókúrás kajám ez volt: reggeli 4 szelet puffasztott rizs, párizsi, uborka, pohár kefir, ebéd:párolt zöldségek, egy szelet csirkemell vacsi:3 szelet puffasztott búza, párizsi, paradicsom, kefir és egy üveg ivójoghurt), ha eszem rendesen akkor van erőm mozogni, de úgy érzem (és a mérleg illetve a tükör is azt mutatja hogy) közel sem égetek el annyi kalóriát mint amennyit megeszek. Már 1 hónapja szenvedek és nem tudom, hogy mi a fenét csináljak???
2010. jún. 6. 14:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ehetsz akármit, ha utána azt lemozgod. a koplalás hülyeség, csak ártassz magadnak
2011. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!