Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit koplaljak, hogy...

Mennyit koplaljak, hogy elmaradjon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokat utálni fognak ezért a kérdésért, ezért előre is bocsánatot kérek... Mostanában egyre jobban zavar az alakom, van itt-ott néhány párna, amit eltüntetnék. Arra gondoltam, hogy az anorexia jó megoldás lenne, ugyanis gyűlölöm a menstruációt, és bármit megtennék, hogy megszűnjön végre. Az egészségemért nem aggódom, sem hosszú életre, sem gyerekre nem vágyom. Tanácsokat szeretnék kérni.
2010. szept. 30. 17:11
1 2
 1/14 kixeva ***** válasza:
83%
szerintem menj el pszichológushoz,de komolyan.ne vedd sértésnek.nem szabadna igy gondolkodnod.
2010. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
76%
ne haragudj,de ez nem normális. nem vezet semmi jóra... nekem volt egy olyan időszak mikor 3-4 hónapra elmúlt a menstruációm hidd el nem jó.. nőgyógyászhoz kellett mennem hogy visszatérjen,hormonokat kellett szednem!!ez előbb-utóbb betegséghez fog vezetni csak akörül fog járni az agyad hogy nehogy hízz.. fogyni meg ne így fogyj,hiszen könnyen visszajönnek rád a plusz kilók:) azt meg hogy nem akarsz gyereket,csak most gondolod így.. Te is majd megfogod találni azt az embert akitől igenis akarni fogsz..:) kicsit láss már előre...;) a jövődet b*szod el ezzel.
2010. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

mit nem adnék ha nekem újra beállna, pedig én nem annyira koplaltam csak néha néha nem ettem direkt és nekem már elég is volt ennyi h kimaradjon

sztem menj el orvoshoz mert ez nem normális, később bánni fogod

2010. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
istenem de buta vagy. Tehát az a vágyad hogy beteg legyél..gratulálok. Miért nem akarsz már inkább rákos vagy AIDS-es lenni, akkor is lefogysz és elég hamar szenvedve meghalsz..
2010. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Cass90 ***** válasza:
67%

Tehát te beteg akarsz lenni. Érdekes.

Mivel ha nincs meg a testi egészség nincs rendben a lélek sem, és fordítva. Hiába vagy úgy vele, hogy fizikálisan majd' csak túléled ha csak a lelkedre figyelsz. Hosszú távon nincs rá esély. Másik: ha nem lesz menstruációd, akkor igen valószínű, hogy lesz még pár kellemetlenség. Nem túl kellemes például ha bármilyen kicsi kaja után, vagy például egy normális adag fele után is fél napig fáj a gyomrod, nem tudsz csinálni SEMMI mást - mivel se testi, se lelki erőd nem lesz hozzá. Mondjuk ha később se fog érdekelni az egészséged akkor nem biztos, hogy ezt a szakaszt eléred, szóval szimplán marad a nemevés miatti gyomorfájdalom, lelkiismeretfurdalás, antiszociális viselkedés, talán hajhullás, gyengülő, könnyen romló fogak és hasonlók. De ha nem érdekel az egészséged végül is mindegy. Szervezetedtől függően fog végelgyengülésben kikapcsolni a tested, szívritmuszavar, infarktus, tüdőembólia, vagy egyebek formájában hirtelen vagy fokozatosan. Ilyesmi.

2010. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

jézusom!:O

Ezt most komolyan gondoltad?

Én szerintem te ezt nem gondoltad végig!

Én most gyógyulok az anorexiából...ha gondolod nagyon szívesen mesélek neked,hogy mennyire nem jó buli...

Nem csa azzal jár ám amiket oda leírtál!

Hullik a hajad csomókba,törnek a körmeid,elvékonyodik a szív izmod és szívritmus zavaraid lehetnek(rosszabbik esetbe le is áll,minden nap legalább 3 x mérlege állsz,hogy na vajon hány kg-t híztál,ha tükörbe nézel vagy sírva fakadsz,vagy rosszul leszel,ha eszel bűntudatod van és azon vagy,hogy hogy szabadulj meg tőle...stb.stb

meg szerintem az anorexia nem úgy megy hogy felkelek és akkor azt mondom na mától anorexiás vagyok!

Nem akarlak bántani,de hidd el ne akard! Én még a legrosszabb ellenségemnek se kívánom!

2010. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ahogy az előző isleírta ez nem játék. miért pont anorexiás akarsz lenni? más betegségbe is hamar bele lehet halni. te a kis naiv agyacskáddal azt hiszed, hogy oh koplalok, lefogyok majd szépen elmarad a menstuációm és minden szuper, élem az életem, buli barátok stb.. hát nem. gyomorfekély, hajhullás, egy idő után nem lesz energiád semmire csak feküdni, valószínűleg kórházban infúzión próbálnak majd táplálni és életben tartani..tehát vegetálás. aki ilyesmire vágyik az tényleg rettenetesen buta.
2010. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
sejtettem, hogy ilyen válaszokat kapok... nem vagyok elmebeteg. nem "buli és barátok" miatt akarom, mert olyan nem nagyon van nekem... most is csak otthon fekszem, szóval ha haldoklanék, akkor sem lenne sok változás... régebben vékonyabb voltam, de azt csak koplalással tudtam megtartani, aztán egy idő után fájni kezdett a gyomrom, ezért abbahagytam. viszont akkoriban jobb volt a közérzetem, szívesebben jártam emberek közé, meg ilyenek, és ezt a állapotot szeretném újra elérni. ennyi.
2010. szept. 30. 18:01
 9/14 anonim válasza:
Beteg aki koplalással akar fogyni! Vannak különféle fogyókúrák. Ismerek olyan csajt aki ugyanígy akart fogyni de egykét nap után epét hányt és kórházba került. Te ne akarjál ilyen sorsa jutni!
2010. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerinted ha vékonyabb leszel akkor boldogabb is? mert szerintem nem, ha most is otthon fekszel egyedül akkor csontsoványan is ez lesz. én a helyedben inkább elkezdeném megkedvelni magam.ha kell akkor menj pszichológushoz mert ez nagyon rossz megoldás amit választani szeretnél. ettől nem lesz jobb az életed, csak plusz gondokat hoz magával, és a szüleidet is tönkreteszed.
2010. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!