Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valaha ilyen alakom,...

Lehet valaha ilyen alakom, hogyan? (gyönyörű kép)

Figyelt kérdés

Jelenleg 70 kg vagyok, de általában 55. Most híztam ekkorára.


De 55 kilósan se volt ilyen alakom. ha le is fogyok, mert ráléptem az erre vezető útra, hogyan legyen ilyen szép hasam, combom?


[link]


2010. szept. 29. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyebkent hogy lehet az, hogy most hiztal ekkorara?miert?
2010. szept. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Családi tragédia végett- depresszió
2010. szept. 30. 07:44
 13/19 A kérdező kommentje:

168 cm magas vagyok.


A csípőm széles. Én utálom, de mások szerint ez a jó, mert ez a nőies.


Ne értsetek félre, nem PONT olyan alakot akarok, mint az övé, hanem csupán azt akarom, hogy végre a csinos kategóriába tartozzak. Amikor 55-57 kilós voltam, mások szerint csinos voltam, de akkor sem volt ilyen feszes fenekem, combom és ez idegesít, pedig sportolok, egészségesen étkezem. Akkor miért nem?


Többet kell edzenem az adott részekre?


Ez a csaj Voksán Virág a képen. Ő állítólag konditerembe jár, de láttam már miket végez, jesszus, ahoz az én napi 2-4 km-m emberkínzás, mégsem érek el vele semmit. :(

2010. szept. 30. 07:50
 14/19 A kérdező kommentje:
Pazsitka Tünde (youtube). nekem nem tetszik az alakja. Túl izmos.
2010. szept. 30. 07:52
 15/19 A kérdező kommentje:

Az mondjuk tény, hogy nekem most is szebb derekam van, mint neki, megvan a szép ív a derekm és a csípőm között.


Régen mindig dícsérték, hogy gyönyörű darázs derekam van, na de a csípőm meg széles, de ezen nem tudok változtatni, nem is baj.


De a combom szeretném vékonyítani, viszont a futással nem sokat javult.

2010. szept. 30. 07:55
 16/19 anonim ***** válasza:
Voksán Virágot láttam már élőben, a testalkatához képest igenis széles a csípője és combban is kicsit erős.
2010. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A széles csípője ezen a képen nem látszik, de sebaj. Elvileg nőies, de én elcserélném szívesen mással az enyémet. :)
2010. szept. 30. 13:51
 18/19 anonim ***** válasza:
megkerdeznem hogy a kepen lathato holgynek hol feszes a combja? nagyon csunya az alakja.
2010. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon szép.
2010. szept. 30. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!