Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyönyörű hasizmomat eltakarj...

A gyönyörű hasizmomat eltakarja 3 cm császárszalonna. Hogyan tudnék megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Alapjáraton lapos a hasam, szépen kidolgozott hasizommal is rendelkezek, csak így télire felszaladt egy kis felesleg és nem látszanak a "bűvös" kockák. Mit tehetek ellene?

Napi 6 km bicajozok.


2010. febr. 27. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2010. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Röviden ennyi:P

2010. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt én is elolvastam, de tökre nem értem...én rengeteg kockahasat látok nap mint nap, és TUDOM, hogy egyiküknek sincs semmi baja, hiszen az osztálytársaim, és makk egészségesek, és rendesen esznek, meg minden..

szóval én is szeretnék kockahasat, nekem a maradék 1cm nem akar lejönni, pedig ha egy icipicit lehúzom a bőrt, minden kockám látszik!!!

2010. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én meg pont tapasztaltam pont ezt, mikor a barátom rengeteget bringázott, mesélte h egy deka zsír se volt rajta, na és szép kockás volt a hasa. És mikor abbahagyta akkor jött a "császárszalonna" :)

2010. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!