Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valaha ilyen alakom,...

Lehet valaha ilyen alakom, hogyan? (gyönyörű kép)

Figyelt kérdés

Jelenleg 70 kg vagyok, de általában 55. Most híztam ekkorára.


De 55 kilósan se volt ilyen alakom. ha le is fogyok, mert ráléptem az erre vezető útra, hogyan legyen ilyen szép hasam, combom?


[link]


2010. szept. 29. 20:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Tudom, azt fogják írni sokan, hogy fotoshop, de nem igaz. Igazábl is nagyon sok fiatal nőnek van ilyen alakja.


Én is ilyet szeretnék és nem vagyok lusta tenni érte. Napi szinten futok, mit tegyek még, hogy ilyen combom, fenekm legyen (kicsi, feszes)???


24/L

2010. szept. 29. 20:32
 2/19 anonim ***** válasza:
Figyelj a táplálkozásra, járj kondizni, vagy otthon végezz különféle tornagyakorlatokat. Szerintem a kondi igaz, hogy drága, de jobban megéri.
2010. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Pedig az:nézd meg a jobb karját-akinek nem deszkalapos a hasa,annak nem lehet ilyen vékony a karja.A másik meg sokkal vastagabb.És a bal combnál is látszik.
2010. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Sok sport, sok zöldség és sajnos akkor sem lesz ilyen.

Ha nem ilyen az alkatod akkor ne is ábrándozz róla.

Nincs is ebben semmi rossz. Az légy aki vagy, ne akarj más lenni.

2010. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ez valami bombanő lesz. Ennek a csajnak vaskos a dereka, egybe van a csípőjével és hozzá aránytalanul vézna a karja. Ennél még sokkal jobban is kinézhetsz, ha teszel érte.
2010. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amit berktál egy tök átlagos csaj szilikon mellekkel. Ezt a "komoly" testalkatot virágszedéssel is el tudod érni.
2010. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát nekem még soha nem sikerült, hogy ilyen szép vékony izmos combom legyen, meg pici fenekem.



Alkati kérdés az, hogy valakinek kicsi feneke, vékony combja legyen? Szerintem csak tenni kell érte.

2010. szept. 29. 22:12
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem,hogy valami fitnesz modell lesz.Átlagtól egy fokkal jobb csaj kb 22-24% testzsírral,főleg a derekára ment a tömeg.Annyi,hogy jó a feje.De biztosan nem sportol semmit.

Itt egy popó és láb edzés és nem mellesleg a vidin szereplő csaj sokkal jobb,pedig elmúlt 30.

http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI&p=B4A854EB853C02C..

A hashoz meg olvasd el ezt.

[link]

2010. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Értsd már meg kérlek, hogy ez egy átlagos testű nő, egyáltalán nem különösebben szép még részleteiben sem, nemhogy arányaiban! rövid, vézna karjai vannak és a törzse meg egybe van, nincs is csípője.

Küldj magadról egy fotót arccal kitakarja és megmondjuk, mit tudsz elérni, ha kitartó vagy. Mert pl ha alacsony, rövid lábú, karú alapból szélesebb csípőjű alkat vagy, sose leszel modell alkatú magas nádszál.

2010. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne ugy akarj kinezni mint mas,hanem a sajat adottsagaidbol probald kihozni amit lehet.
2010. szept. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!