Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek se normális, ha...

Szerintetek se normális, ha valakinek a párja megemlíti, hogy bizony fogyni kéne?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt a kérdések között, az egyik lány írta, hogy hízott valamennyit, már a párja is megemítette, hogy le kéne fogyjon, erre midnenki oltogatni kezte, hogy ez gáz, meg ha szereti a barátja, akkor szereti 150 kilósan is, meg ilyenek. Szerintetek hogy van ez?
2010. szept. 29. 09:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mar megjegyzi a parod, a tarsad, akkor ott mar valtoztatni kell, es barmennyire is szeret, de igy kiabrandulhat, mivel itt mar nem 2-5 kg-rol van szo, es

ismerd el, hogy

a 10 kg mar nagy valtozast idezett elo, egy teljesen mas alaku lany lettel,

En bizony elkezdenek tenni azert, hogy ettol a plusz sulytol megszabaduljak.

Nem annyira sok, hogy nem lehetne ezt leadni, de megkell erte dolgozni es akarat es kitartas szukseges.

2010. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudom
2010. szept. 29. 10:29
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 60 kilósan belém szeretett, aztán két év múlva 70 kg vagyok, akkor is ugyanúgy én vagyok. Ha neki a szerelem kizárólag külsőség, akkor az rég rossz. Ha az egészséged érdekében szól, segít és támogat, akkor nincs probléma. De ha ultimátumot ad, ettől te megijedsz, lelkileg összeomlasz, életmódot váltasz, akkor bár lehet fogyni fogsz, jobban fogsz kinézni, de belül más leszel. Plusz még ehhez hozzájön, ha melléd sem áll, ő ugyanúgy a régi életmódját folytatja, eszik melletted mindent, tunyul, mindeközben elvárja, hogy te tökéletes legyél, akkor az nagyon nincs rendben. A kérdésre tehát a válaszom, hogy normális, ha megfelelően közli és segítséget nyújt, nem normális, ha ő sem tesz magáért semmit, se érted, csak elvárásai vannak.
2010. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről eszembe jutott egy vicc:).

Mi a különbség a feleség és a szerető között?



20 kiló.

2010. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az a gond ezekkel a 10 "kilócskákkal", hogy ha valaki elindul a lejtőn (akár a kóros túlsúly, akár a kóros soványság felé), nehéz megállni. Én anyuval végigcsináltam egy nehéz procedúrát, a kóros túlsúlyból segítettem neki visszajönni, de nagyon sokat szenvedett. Könnyebb 10 "kilócskákat" egyenesbe hozni, mint a kórosból visszatáncolni.
2010. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:46

Gondolom, fiú vagy, de ennek van folytatása.

Mi a különbség a férj és a szerető között? Kb 10 cm...

2010. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Előző vagyok, lemaradt a lényeg:-)

Szóval nem vagyok egy vékony alkat, sose voltam. Lassan 8 éve vagyunk együtt a párommal, ezalatt voltam vékonyabb, meg ducibb is, de jelenleg pont annyi a súlyom, mint amennyivel megismert, így nem hiszem, hogy jogos lenne, ha szóvá tenné, mert nem 50 kg-osan jöttünk össze:-D

2010. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A női lélek kiismerhetetlen. A multkor egy nő itt azon panaszkodott, hogy miután önként lefogyott ( persze előtte meg elhízott), a férjével azóta kézenfogva járnak. És hogy milyen randa ember a férj, mert csak mostantól fogja meg a kezét. Szerencsétlen hapsi nem is szólt semmit, nem is írt ide, de a legtöbb hölgyíró, mélyen elitélte. Most meg már lehet mondani, hogy foggyál mááá! Pedig szegény kérdező itten éppen a hapsi kérésére hízott meg. Most meg foggyon le?
2010. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális. Inkább motiváljon, minthogy egyszerre megundorodjon, nem?
2010. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ilyen pasit (akiről írtál) úgy rúgnám p*csán, a lába nem érné a földet...
2010. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!