Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek se normális, ha...

Szerintetek se normális, ha valakinek a párja megemlíti, hogy bizony fogyni kéne?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt a kérdések között, az egyik lány írta, hogy hízott valamennyit, már a párja is megemítette, hogy le kéne fogyjon, erre midnenki oltogatni kezte, hogy ez gáz, meg ha szereti a barátja, akkor szereti 150 kilósan is, meg ilyenek. Szerintetek hogy van ez?
2010. szept. 29. 09:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Ha igaza van a párjának, akkor igenis említse meg, mert a kóros elhízás életveszélyes, hiába szereti, ha belehal, nem szeretheti tovább.

Ugyanakkor ha nincs igaza, az anorexiába is belekergetheti, és az meg a másik véglet.

A szeretettel együtt jár, hogy odafigyelek rá, és hogy vigyázok rá, nem hagyom meghalni és nem kergetem a halálba.

2010. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

és mondjuk ha csak úgy 10 kiló felesleg van?( tudom, nem kevés az se, de még nem életveszélyes kategória)

MErt nekem is megemlíti a párom, de nem hiszem, hogy ez azt jelenti, hogy nem szeret.

2010. szept. 29. 09:24
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Dehogynem normális!

Amikor felszedtem pár kilót (na jó, elég sokat), a párom nekem is mondta, hogy fogynom kellene, sőt azt is, hogy jobban tetszettem neki vékonyan.

DE! Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret vagy hogy ultimátumot adott volna. Ugyanúgy mellettem marad, de tudom, hogy jobban tetszettem neki, mielőtt meghíztam volna. És ez tök logikus, ha ő szedett volna fel sok kilót, én is azt mondanám, hogy jobban tetszett előtte.


A gáz az, ha olyat mond valaki, hogy "ha nem fogysz le, akkor elhagylak". De amíg nem erről van szó, addig szerintem teljesen oké, az ember a párjával osztja meg az életét és abba a fogyás kategória is beletartozik.

2010. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez akkor a legrosszabb ha mondjuk a férfi sem egy sportos típus. És mégis emlegeti az 5-10kilót. Ha 1-2kilót is felemleget, az meg kifejezetten gáz szerintem.
2010. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem gáz.Én is megemlítem a páromnak hogy ha felszed egy kis pocakot.De!!Amikor tesz érte és látom, hogy kevesebbet eszik akkor viszont megdicsérem.
2010. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ő jól néz ki, a gáz az, hogy mellette hiztam el, tök sovány voltam, 47 kiló egy évvel ezelőtt. Aztán mindig vitt kajáni és könyörgott, hogy egyek már. Olyan szerelmes voltam, hogy tökre elhagytam magam és csak azt vettem észre, hogy majdnem 60 kilós vagyok :S
2010. szept. 29. 09:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm, sose volt egy nádszál (90+). Így ismerte meg a párja, 1-2 hónapig minden happy volt, aztán a srác elkezdte mondogatni, hogy fogyjon le, egyen kevesebbet. Ez szerintem gáz, a lány sose árult zsákbamacskát. Megszünt a szexuális életük, tönkrement a kapcsolat, de nem azonnal (sajnos), hanem mikor a barátnőm már lelkileg és önbizalmilag totálisan padlóra került a srác miatt.

Félreértés ne essék, tényleg jó lenne, ha lefogyna, de nem így...


Másik véglet: 50 kiló vagyok (tegyük fel), megismerkedem a párommal, egy év múlva 60 leszek, aztán 70... Szerintem igenis kell ezzel foglalkozni, kell szólni, mert valami nem jó. Nem kell anorexiásnak lenni, és fogadjuk el és szeressük a másikat olyanak, amilyen, de van egy határ. Nem a hízás a baj, hanem az, hogy durván elhízni igénytelenség. Igénytelen emberrel meg nem akarok együtt lenni. Ráadásul szerintem mindenki tartozik annyival a párjának, hogy nem kockáztatja az egészségét elhízással. Betegség, baleset előfordulhat sajnos, de nem kell ennek az esélyét növelni azzal, hogy zabálunk.

2010. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem baj ha megmondja,de FINOMAN!!

mielött tulságosan elhizna.


Ne azt mondja h csunya meg fogyjon,hanem h szereti igy is,de mondjuk jobban tetszett 10 kiloval könnyebben neki.Sztem nem gáz,inkább őszinte ami egy kapcsolatban fontos.

2010. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

kicsit sok a tök a mondatomba, pedig nem is szoktam használni, nem tudom most hogy jött :))

Köszi a válaszokat, jöhetnek még

2010. szept. 29. 09:51
 10/21 anonim válasza:
77%

Szia, Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló.

nyilván nem azt mondja hogy úúúúúúúúúúúú mekkora dagadt vagy:D

A párom is szokta mondogatni hogy mi az a poci?:D DE tudom, így is szeret, emellett teszek is érte , hogy ez változzon és olyan legyek mint amikor megismert:)

Én is szoktam neki mondani ha fogyott, mert ő meg éppen elfelejt hízni meg normálisan enni:)

2010. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!