Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki össze tudna állítani...

Valaki össze tudna állítani nekem egy hetes diétát?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni egy jó pár kg-t szeretném ha valaki segítene.Nagyon fontos.Csak annyit szeretnék kérni hogy valaki állítson össze egy diétát.A mozgás az nemgond azt megtom oldani csak a diétára lenne szükségem.Remélem valaki segít.Előre is köszönöm
2010. szept. 28. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell összeállítani magadnak. Egyrészt nem ismerem az anyagi helyzetedet, mert például akkor lehetne venni táplálék kiegészítőket is. Nem tudom, hogy kb hány kg vagy zsírmentesen, amiből a fehérje adagodat lehetne kikövetkeztetni. Az meg már tényleg kísérletezés kérdése, hogy körülbelül mennyi az a szénhidrát mennyiség, amivel szép lassan zsírból fogysz.


Általánosságban tudom azt írni, hogy feldolgozatlan, természetes élelmiszereket kell enni.

fehérje: sovány húsok, túrő, tojásfehérje, tejsavó turmix

szénhidrát: krumpli, rizs, zabpehely stb

zsír: olvia olaj, repceolaj stb


Nagyjából zsírmentes súlyodra számolva testsúlykg-onként 2 g fehérje legalább. A szénhidrát meg egyénileg függő dolog az anyagcserétől, meg sokmindentől. Zsírt meg ésszel, nem literszámra. Néha rálocsolni 1-2 kiskanállal a zsírmentes kajára.

2010. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kiló almát, és oszd el hét napra! :)
2010. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hét alatt akarsz lefogyni?
2010. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem egy hét alatt akarok fogyni csak akkor nagyábból tudnám hogy mit ehetnék egész héten és akkor a következő hetekben tudnám saját magamnak össze állítani
2010. szept. 29. 21:46
 5/5 anonim válasza:

szerintem ne diétáz inkább válts életmódot...

akkor nem is jönnek vissza a kilók

Pár kérdés:

eszel naponta 5ször gyümölcsöt zöldséget ?

hetente 3ször eszel halat?

reggelizel-e?

és iszol-e naponta 2 liter vizet?

egy dolgot megtanultam a sok fogyokúra mellett...fogyni,és megtartani csak életmódváltással lehet...és az egészség minden!!!

2010. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!