Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Össze állítani nekem vki egy...

Össze állítani nekem vki egy diétát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

az lenne a kérdésem, h vki tudna össze állítani nekem egy diétát? de nem fogyni szeretnék, hanem tisztítani. viszont nagyon sok kaját nem szeretek. Ha vki megtudná oldani akk irjon már rám, és irok még több infot ami kellenne.

am 20/L vok, és 53kg

a hasamrol nem lenne gond ha kicsit menne le, persze mozgok mellette.

Köszönöm:)


2011. jún. 6. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs szükség tisztításra. Arra ott a veséd meg a májad. Ha beteg vagy, fordulj orvoshoz. Ha meg nem vagy beteg, ne tisztíts, mert csak ártasz vele.

Tudom, nagy divat ez mostanság, de még életveszélyes állapotot is el lehet érni vele. 1 hetes lébőjttel meg néhány kiló hízást, miután abbahagytad.

Nincs savasodás meg lúgosítás sem, a szervezet ph értéke állandó. Ha elsavasodik, az súlyos betegség (pl. rák) kövekezménye, és nem pedig oka. Hiába lúgosítasz rá, nem gyógyulsz meg.

Megint más, ha valakinek sok a gyomorsava. De ettől még a szervezet nem lesz savas. Erre viszont hiába lúgosítasz, a lúgosító ételektől csak még több savad lesz.


Ha nem hiszed, kérdezd meg orvosodat, gyógyszerészedet. Leginkább belgyógyászodat.

2011. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szüleim már egy ideje rizskúrán vannak, és 2honap alatt 5 kilot fogyott!(hétvégén rendes kaját esznek)

és még sem betegek, csak oda figyelnek magukra!

én egyszer csináltam egy tisztitó kúrát sós vizzel, de én attol nagyon kimerülök, ezért akarok más módszert, azzal is fogytam 2 kilot....

2011. jún. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!