Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abbahagyjam (lentebb a többi)?

Abbahagyjam (lentebb a többi)?

Figyelt kérdés
3. napja csinálom a léböjt diétát, ezalatt semmi szilárdat nem ettem vizet ésteát ittam. ma úgy keltemh remeg akezem. szédülök,fáj a fejem, néha foltokban láttok mp-re. összefügg akettő? hagyjam a diétát és egyek vmit?
2010. szept. 28. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, ha koplalsz, akkor ez van...
2010. szept. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen hagyd abba, és egyél! Ha nem eszel nem jut elég tápanyag a szervezetedbe, és teljesen tönkreteszed, ez a diéta hülyeség.
2010. szept. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki a Jo Isten mondta Neked, hogy ezt igy csinald!


Hetente 1 lebojt napot lehet tartani, de mar delutan lehetne enni pl.


Arra nem gondoltal, hogy minden vitamin es asvany is kimegy a szervezetedbol es legyengulsz,

mivel pontosan az elfogyasztott etel es ital fog ezek megleterol gondoskodni.


Ha gondolod irjal priv.ben es segitek!


Hany eves vagy, hany kg vagy, milyen a jelenlegi taplalkozasod?


Addig ne kezd ilyesmibe mig nem ismered az emberi test szerkezetet es mukodeset!

2010. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtettem!

Feltetlen hagyd abba ezt a kurat, de amikor elkezdesz enni, akkor csak lassan es fokozatosan, mivel a gyomrodat kikeszited, amikor hirtelen es nagyobb adagot fogyasztasz el.

Probalj konnyebb eteleket magadhoz venni, lehet leves is, vagy sajt, de lehet fott burgonya es fott rizs is, de ezeket hus nelkul fogyaszd,hogy ne terhelje meg a gyomrodat, es mindig csak egy keveset, ne sokat egyszerre.

2010. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :$ azóta már aludtam még 2 órát most ettem egy kicsit és teljesen jól vagyok :)
2010. szept. 28. 09:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked nem szóltak, hogy koplalás után hízik az ember, nem fogy?
2010. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp hagyd abba!

Sokáig ezt úgysem tudod csinálni, mert előbb-utóbb meghalsz!

Ha meg elkezdesz normálisan enni, akkor 3x annyit hízol vissza, mint amennyi esetleg lemegy.

Ez egy nagy sz*r!

2010. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha tönkre akarod tenni magad,folytasd a léböjtkúrát.amúgy azért voltál rosszul, mert a vércukorszinted leesett a béka feneke alá.Ha fogyni akarsz,akkor csökkentsd a szénhidrátbevitelt, ne ilyen esztelen kúrába kezdj.Minimalizáld a cukrot,fehér lisztet,rizst,krumplit, legjobb,ha nem is eszed ezeket.Viszont magvas teljes kiőrlésű pékűrút,kenyeret egyél, mert az emésztéshez kell a rost,de ebből se sokat.Egyél sok fehérjét,főleg szárnyashúst,halat,ezeket zöldséggel.Egyél sovány tejterméket,sovány sajtot.És igyál sokat,persze energiamentes dolgokat,ásványvizet vagy teát édesítővel.Néha egy kis nasi megengedett,mert nagyon ki fogsz éhezni rá, és elbuksz.
2010. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!