Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Natur joghurt + lentebb,...

Natur joghurt + lentebb, melyikkel kevésbé rossz?

Figyelt kérdés
Nagyon rákaptam 1 teáskanál natur joghurt + teáskanálhegynyi lekvár kombóra. Lidl-ben lehet kapni light joghurtot, amiben 500 grammban 180kcal van.Azt általában be is vágom a fentebbi módszerrel. Ez így nagy bűncselekmény?:D ha kanalanként mazsolaszemmel váltanám, az jobb lenne? Csak így tudom megenni a natur joghurtot, de így nagyon kívánom is.
2011. ápr. 3. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
En semelyiket sem javasolnam. Inkabb reszelj le almat keverd ossze a joghurttal, es tegyel ra egy kis fahejt. En sem szeretem naturba, de igy baromi finom.
2011. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen light joghurt lehetett ez, mert én a Danone natúr joghúrtót vettem és az csak 70 kcal volt bár a mennyiséget nem néztem edd almával én mindig úgy szoktam!
2011. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez 100 grammjában 36kcal-os, bár kicsit más mint a danone. Nade köszönöm és akkor megfogadom az alma ajánlatot :)
2011. ápr. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!